Oficjalne forum gry Speedway-World
Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki (/showthread.php?tid=788)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - Casaletto - 2012-02-26

Wszystko co wprowadzicie przyjme ze zrozumieniem, jeśli nikogo nie będzie krzywdziło. Nie chce się tylko zgodzić z ukkpku , ze gra powinna byc jak najprostsza..... taka gra szybko sie nudzi, nie ma możliwości nie ma zabawy i tyle... Jak ktoś chce mieć wszystko czarno na białym to nie nadaje się do roli Managera, bo manager powinnien być inteligentny i nad wszystkim czuwać , takie jest moje zdanie.


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - masloo2 - 2012-02-26

(2012-02-26, 21:32:49)Casaletto napisał(a): Wszystko co wprowadzicie przyjme ze zrozumieniem, jeśli nikogo nie będzie krzywdziło. Nie chce się tylko zgodzić z ukkpku , ze gra powinna byc jak najprostsza..... taka gra szybko sie nudzi, nie ma możliwości nie ma zabawy i tyle... Jak ktoś chce mieć wszystko czarno na białym to nie nadaje się do roli Managera, bo manager powinnien być inteligentny i nad wszystkim czuwać , takie jest moje zdanie.

Właśnie tutaj się z tobą zgadzam ale tutaj czy w sm są na to za małe szanse moim zdaniem za daleko to wszystko zaszło i to będzie już nudne bo to są automatyczne czynności


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - szuwary - 2012-03-08

(2012-02-07, 16:27:54)Simonen napisał(a): Dokładnie tak jak mówi brylant, też jestem za tym. Tak żeby każda rozbudowa szkółki dawała nam możliwość szkolenia o 1 juniora więcej.

super pomysl, wyzszy poziom szkolki, np. o jednego juniora wiecej
poza tym gramy na koncie tzw. rodzinnym i ja mam juz 3 juniorow a na drugim koncie syna od ponad 2 miesiecy zadnego


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - specjal2009 - 2012-03-08

(2012-03-08, 08:36:29)szuwary napisał(a):
(2012-02-07, 16:27:54)Simonen napisał(a): Dokładnie tak jak mówi brylant, też jestem za tym. Tak żeby każda rozbudowa szkółki dawała nam możliwość szkolenia o 1 juniora więcej.

super pomysl, wyzszy poziom szkolki, np. o jednego juniora wiecej
poza tym gramy na koncie tzw. rodzinnym i ja mam juz 3 juniorow a na drugim koncie syna od ponad 2 miesiecy zadnego




Najwieksza niesprawiedliwościa jest to ze ktoś zainwestował sporo kasy w szkolke i guano z tego ma bo w szkolce przeciag, a menadzerowi ktory nie inwestowal w szkolke, przyfarciolo i ma kilku perspektywoicznych adeptow, a do tego mogł se zrobić dobre zakupy na LT. TO WŁASNIE JEST CHORE...
Kazdy menadzer ma mozliwośc wyboru czy chce budowac zespol na wychowankach czy też szukać okazji na LT, a te wszystkie propozycje ze skautami trenerami zawodami etc to tylko niepotrzebne komplikowanie...

Skoro Stefik se załozyl ze tyle i tyle trzeba zapłacić za szybsze szkolenie juniora, to musi to działać, chyba ze robi nas w balona i płacimy za nic, ale tak z penościa tak nie jest bo po co niby mial tak robić.

JAk najbardziej jestem za uzaleznieniem ilości juniorow w szkołce od jej lvl i to jak najszybciej!!!
1 lvl darmowy - możliwośc posiadania, szkolenia jednego adepta
2lvl - ____//_____ 2 juniorow
----------//--------
20lvl----//--------- 20 juniorow

Na maskymalny poziom szkoolki trzeba wydac chyba z 60 baniek, a to spore wyzwanie by zgromadzic taka kase i czasochlonne.


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - guti - 2012-03-08

Specjał wszystko dobrze teraz, ale za kilka lat większość aktywnych graczy bedzie miała ten 20 poziom i jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że u każdego gracza srednio 6-7 graczy co sezon bedzie wychodziło ze szkółki ...
PIszesz: a te wszystkie propozycje ze skautami trenerami zawodami etc to tylko niepotrzebne komplikowanie...
Pytam: komplikowanie? Ale tu chodzi o dodanie trochę elementów na który mamy wpływ, a nie tylko losowość - w przeciwieństwie do Ciebie mnie nie bawi codzienne sprawdzanie rano czy przyszedl nowy junior albo czy ktoś miał skok, wolalbym trochę pogłowkować


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - specjal2009 - 2012-03-08

Guti chyba za kilkanascie sezonow , mi udalo sie rozbudować jeden poziom w tym sezonie i to tylko dlatego ze sprzedałem kilku zawodnikow.
Jak kazdy menadzer bedzie trzymal w szkkolce to co mu przyjdzie to wtedy bedzie wychodziło tych 7 na sezon, a adepciaki tłumami nie wala do szkolki.
Faktycznie moze i 20 juniorow w szkolce za te 60 baniek Duży uśmiech

Nad czym pogłowkować? Gdzie wysłac skauta lub jakiego trenera zatrudnić ?







RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - guti - 2012-03-08

(2012-03-08, 14:50:28)specjal2009 napisał(a): Guti chyba za kilkanascie sezonow, jak kazdy menadzetr bedzie trzymal w szkkolce to co mu przyjdzie to wtedy bedzie wychodziło tych 7 na sezon, a adepciaki tłumami nie wala do szkolki.
Faktycznie moze i 20 juniorow w szkolce za te 60 baniek

Nad czym pogłowkować? Gdzie wysłac skauta lub jakiego trenera zatrudnić ?

zagraj sobie w hattricka - mi tam większa frajde daje trenowanie juniorow niz seniorów
albo w vm-manager.
Bedziesz wiedzial o co mi chodzi


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - specjal2009 - 2012-03-08

Hm nie gram w zadnego z nich i nie mam pojecia jak tam wyglada szkolenie mlodziezy, moge jedynie stweirdzic ze siatka i pilka maja nie wiele wspolnego ze sportem zuzlowym.


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - Asteck666 - 2012-03-11

Guti, chciałbym to zobaczyć jak masz za kilka sezonów 20 lvl szkółki....
Prosiłbym Stefika o opisanie czy coś zostało zrobione ze szkółką, a jeśli tak to co?
Stefik?


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - GM_Kuba - 2012-03-11

Jest spisany dobry duży prjkt. Wejdzie najwcześniejw połowie przyszłego sezonu. Narazi bez zmian


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - kamykov - 2012-03-11

(2012-03-11, 16:49:08)stefik4 napisał(a): Jest spisany dobry duży prjkt. Wejdzie najwcześniejw połowie przyszłego sezonu. Narazi bez zmian

A mógłbyś zdradzić co nieco o tym projekcie???


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - GM_Kuba - 2012-03-11

Jeśli będzie taka potrzeba wszytsko wyjdzie na jaw Uśmiech


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - ukppku - 2012-03-11

Wydaje mi się że chodzi bardziej o to żebyś powiadomił wcześniej przed wprowadzeniem żebyśmy mogli się przygotować odpowiednio Uśmiech
Jeśli dużo się zmieni to ja bym był wdzięczny za info wcześniej bo rozbudowałbym sobie do odpowiedniego poziomu szkółkę na przykład... Język

Może i przewrażliwiony jestem, ale w głowie mam obrazy z SM-a gdzie potrafili wprowadzać radykalne zmiany w silniku i poinformować co się zmieniło już w trakcie jazdy na nowym silniku...
Oczywiście tam ulubieńcy i kółko wzajemnej adoracji miało info wcześniej i mogli szybciej, lepiej "zmienić przełożenia" treningowe Duży uśmiech


RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - guti - 2012-03-11

(2012-03-11, 15:00:30)Asteck666 napisał(a): Guti, chciałbym to zobaczyć jak masz za kilka sezonów 20 lvl szkółki....
Prosiłbym Stefika o opisanie czy coś zostało zrobione ze szkółką, a jeśli tak to co?
Stefik?

Bardziej mi chodzilo o kilka lat ... mamnadzieje ze SW bedzie jak WOSP tzn gra do konca swiata i o jeden dzien dluzej
Juz sie nie moge doczekac do wejscia tego projektuUśmiech



RE: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki - Squall1 - 2012-03-13

przyznam że ja również jak ukppku chciałbym poznać postać projektu , a może nawet dodać jakiś ulepszający pomysł w porównaniu do działalności obecnej szkółki, co do której wiele argumentów przemawia in minus Smutny