Oficjalne forum gry Speedway-World
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXII edycja - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (http://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Indywidualne Mistrzostwa U 16-21 (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Dział: U-21 (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=72)
+----- Dział: Archiwum U-21 (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=93)
+----- Wątek: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXII edycja (/showthread.php?tid=7957)



U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXII edycja - wojtas_gkm - 2022-03-28

U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 02.04.2022r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXII edycja - wojtas_gkm - 2022-03-28

Turnieje:

Eliminacje

Grupa A
02.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-148278
09.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-148207
16.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-148217

Grupa B
02.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-148293
09.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-148251
16.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-148238

Grupa C
02.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-148303
09.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-148288
16.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-148231

Półfinały

Grupa D
30.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-149052
07.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-149309
14.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-149065

Grupa E
30.04 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-149082
07.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-149308
14.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-149105

Finały

21.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-149824
28.05 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-150018
04.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-150108
11.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-149903
18.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-150014
25.06 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-150673


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXII edycja - wojtas_gkm - 2022-03-28

Lista uczestników

Grupa A
01. Miłosz Runiewicz (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92714
02. Bogdan Reymann (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92719
03. Sylwester Ejmont (GKM Grudziadz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93754
04. Philipps Withley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95499
05. Aleksander Cichowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92642
06. Artur Wolanicki (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93727
07. Alan Olearczyk (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93757
08. Alan Asztel (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92669
09. Kamil Rozkrut (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92704
10. Jaymz Hingston (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92673
11. Błażej Smolibowski (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93042
12. Kai Hassler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92769
13. Radosław Węgrzecki (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92768
14. Aapo Pesälä (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92779

Grupa B
01. Vilmos Nemeth (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93732
02. Lew Fatin (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92664
03. Klaudiusz Urmański (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92655
04. Mario Cirignola (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92778
05. Josephine Klopp (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93740
06. Grzegorz Tukendorf (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92715
07. Jarosław Krefta (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92650
08. Sylwester Liniarski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92785
09. Karol Rostek (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92796
10. Rafał Wieruszewski (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93927
11. Nicki Madsen (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92637
12. Sebastian Łazaronek (Frety Bydgoszcz). http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93721
13. Kacper Polak (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92788

Grupa C
01. Josef Koukal (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93749
02. Eryk Gisman (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92786
03. Marcin Komarzyniec (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92728
04. Andrzej Seroka (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93931
05. Max Becker (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92682
06. Jarosław Myśka (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92722
07. Franciszek Kopyciok (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93747
08. Kornel Dziopa (Frety Bydgoszcz). http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93726
09. Alan Andrukanis (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93458
10. Zbigniew Szczupliński (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94066
11. Artur Liban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92702
12. Adrian Drury (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92765
13. Cezary Secomski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92695

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXII edycja - wojtas_gkm - 2022-04-05

Wyniki fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 21A.jpg]
[Obrazek: 21B.jpg]
[Obrazek: 21C.jpg]


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXII edycja - wojtas_gkm - 2022-04-25

Lista uczestników półfinałów:

Grupa D
01. Alan Asztel (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92669
02. Philipps Withley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95499
03. Artur Wolanicki (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93727
04. Aapo Pesälä (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92779
05. Kamil Rozkrut (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92704
06. Alan Olearczyk (Biało-Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93757
07. Klaudiusz Urmański (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92655
08. Sebastian Łazaronek (Frety Bydgoszcz). http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93721
09. Lew Fatin (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92664
10. Josephine Klopp (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93740
11. Mario Cirignola (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92778
12. Alan Andrukanis (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93458
13. Cezary Secomski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92695
14. Eryk Gisman (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92786
15. Franciszek Kopyciok (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93747
16. Josef Koukal (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93749

R1. Radosław Węgrzecki (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92768
R2. Andrzej Seroka (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93931

Grupa E
01. Miłosz Runiewicz (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92714
02. Sylwester Ejmont (GKM Grudziadz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93754
03. Aleksander Cichowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92642
04. Jaymz Hingston (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92673
05. Błażej Smolibowski (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93042
06. Vilmos Nemeth (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93732
07. Grzegorz Tukendorf (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92715
08. Jarosław Krefta (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92650
09. Sylwester Liniarski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92785
10. Karol Rostek (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92796
11. Nicki Madsen (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92637
12. Marcin Komarzyniec (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92728
13. Max Becker (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92682
14. Jarosław Myśka (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92722
15. Kornel Dziopa (Frety Bydgoszcz). http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93726
16. Artur Liban (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92702

R1. Adrian Drury (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92765
R2. Rafał Wieruszewski (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93927

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXII edycja - wojtas_gkm - 2022-05-16

Wyniki fazy półfinałowej:

[Obrazek: 21D.jpg]
[Obrazek: 21E.jpg]


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXII edycja - wojtas_gkm - 2022-05-16

Lista finalistów:

01. Alan Asztel (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92669
02. Philipps Withley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-95499
03. Artur Wolanicki (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93727
04. Klaudiusz Urmański (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92655
05. Sebastian Łazaronek (Frety Bydgoszcz). http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93721
06. Lew Fatin (Bombardierzy Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92664
07. Josephine Klopp (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93740
08. Alan Andrukanis (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93458
09. Aleksander Cichowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92642
10. Jaymz Hingston (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92673
11. Błażej Smolibowski (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93042
12. Vilmos Nemeth (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93732
13. Jarosław Krefta (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92650
14. Nicki Madsen (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92637
15. Max Becker (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92682
16. Kornel Dziopa (Frety Bydgoszcz). http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93726

R1. Cezary Secomski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92695
R2. Jarosław Myśka (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-92722


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXII edycja - wojtas_gkm - 2022-05-23

Tabele fazy finałowej

[Obrazek: U21.jpg]


RE: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XXII edycja - wojtas_gkm - 2022-06-27

Dziękuję Wam za kolejny wspólny sezon.

Gratulacje dla najlepszych, podziękowania za udział dla wszystkich uczestników!
Informacja o nagrodach do przydzielenie pójdzie jeszcze dziś do Henia.

Już dziś zapraszam do zapisów na kolejny sezon, które wystartują lada chwila.