Oficjalne forum gry Speedway-World
Liga - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Liga (/showthread.php?tid=8)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Liga - Speed - 2011-03-06

Ojoj, moim meczem widać jaka jest różnica między drużynami trenującymi na inne nawierzchnie i jeszcze przy korzystnej pogodzie dla gospodarza...
Za tydzień mecz ze Zdunkiem, który pewnie też przegram, ale minimalne szanse są bo u siebie. I potem jeszcze tylko mecz z Malakiem do wygrania a reszte to w plecy ;/


RE: Liga - Speed - 2011-03-08

Heh, jak zawsze panowie rozmowni Język Ej, otwórzcie się troche przecież po to jest forum, każdy chce poznać co jest grane w każdym zespole jakieś nowości, przemyślenia po meczu, swoje szanse i też tak ogólnieOczko
No to co rozruszymy troche to forum??


RE: Liga - swk6 - 2011-03-08

No cóz ja najprawdopodobniej moge sie cieszyc z kolejnego złota choc mam jeszcze ciezke spotkania to jednak moje wyniki w lidze i slaba jazda Zdunka pozwala mi myslec o kolejnym zlocie. W nastepnych sezonach bedzie ciezej i kazdy medal bedzie sukcesem i nawet braz biore w ciemno.


RE: Liga - Zdunek - 2011-03-08

u mnie generalnie lipa(jak już wszyscy wiedzą) i nastawiam sie na obrone tego srebra...Oby się udało


RE: Liga - Speed - 2011-03-09

heh, chciałbym mieć takie problemy jak wy;p
ale ja postaram bronić sie 5 miejsca, takie sobie założyłem, ale bedzie cieżko, najwyżej bedzie 6 też pewne utrzymanie. Osobiście uważam że o medale mogę powalczyć za 2-3 sezony, bo mam dość młody utalentowany zespół;p To takie moję małe marzenia na przyszłość ;P


RE: Liga - Zdunek - 2011-03-09

sam nie wiem do konca co w moich wstapilo... trzeba cos zmieniac i kombinowac...


RE: Liga - Zdunek - 2011-03-12

Falubaz Cavaliers vs CWKS Resovia Rzeszów 15-75
Huragan Poznań vs GKM Grabówka 15-75
GKS Wybrzeże vs RKS Kolejarz Rawicz 40-50
Wybrzeże Gdańsk vs GoodFeels Leszno 22-68
Victory Leszno vs ZKS Zdunek Rzeszów 50-40


RE: Liga - Speed - 2011-03-12

Falubaz Cavaliers vs CWKS Resovia Rzeszów 15-75
Huragan Poznań vs GKM Grabówka 15-75
GKS Wybrzeże vs RKS Kolejarz Rawicz 47-43
Wybrzeże Gdańsk vs GoodFeels Leszno 15-75
Victory Leszno vs ZKS Zdunek Rzeszów 45-45 (nie mam pojęcia jak to będzie więc daje remis)


RE: Liga - Speed - 2011-03-19

GKM Grabówka vs GKS Wybrzeże 40:50
CWKS Resovia Rzeszów vs Huragan Poznań 75:15
RKS Kolejarz Rawicz vs Victory Leszno 50:40
GoodFeels Leszno vs ZKS Zdunek Rzeszów 52:38
Falubaz Cavaliers vs Wybrzeże Gdańsk 30:60


RE: Liga - Malak - 2011-03-22

Jako, iż gra na chwilę obecną nie sprawia mi przyjemności, wystawiam część mojego składu na sprzedaż. Jednocześnie chciałbym podziękować za miło spędzony czas i życzyć wszystkim powodzenia w kolejnych sezonach Uśmiech

P.S. Owocnych zakupów.


RE: Liga - Speed - 2011-03-22

Szkoda, w sumie to może w 1 lidze miałbys lepsze wyniki, szkoda że się poddajesz;/
Trudno, ale również dzięki za gre. Może jednak jeszcze zmienisz zdanie ;p


RE: Liga - Zdunek - 2011-03-22

malak daj zyc gdzie lezieszJęzyk raz na jakis czas pasuje zebys zagladnal.nie badz botemJęzyk alu kupic moze kogos kupieJęzyk


RE: Liga - Casaletto - 2011-03-22

W sumie ten 23 latek nawet by sie przydał , reszta na śmietnik Śpiący


RE: Liga - Malak - 2011-03-23

Nie odpuszczam zupełnie, odpuszczam raczej walkę w tym sezonie, może kupię jakichś juniorków i będę walczył w 1. lidze, zobaczymy Uśmiech


RE: Liga - Speed - 2011-03-23

No i to już zmienia postać rzeczy ;p