Oficjalne forum gry Speedway-World
Nieaktywność raz jeszcze:) - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Nieaktywność raz jeszcze:) (/showthread.php?tid=90)



Nieaktywność raz jeszcze:) - sothis - 2010-10-06

Wpadłem na taki pomysł żeby grajką których nie ma przez min 3tyg usuwać a ich zawodników wrzucić na listę transferową np na 7dni jak nikt nich nie kupi to są usuwani Język

Czekam na wasze opinie Oczko


RE: Nieaktywność raz jeszcze:) - Zdunek - 2010-10-06

sothis mysl;e ze dobry pomysl ale przedluzylbym ta nieaktywnosc do 2 miesiecy.zawsze ktos moze wyjechac albo cos.Takie sytuacje wtedy nalezaloby zglosic i troche by bylo zamieszania.ale mysle ze 2 miechy to odpowiedni czas.i tacy zawodnicy trafiali by na liste transferow cyklicznie powiedzmy co tydzien nawet gdyby nie zostali kupieni.bylby fajny wybor w liscie i mozna by bylo poprzebierac.Stefik i inni co Wy na to...?


RE: Nieaktywność raz jeszcze:) - GM_Kuba - 2010-10-06

Myślę ze w grę wchodzi to rozwiązanie, lub rozwiązanie, że po zakończonym sezonie wszyscy zawodnicy z botów idą na LT, ale ten pomysł był by chyba lepszy bo w przerwie miedzy sezonowej nie było by takiego natłoku zawodników Oczko


RE: Nieaktywność raz jeszcze:) - Zdunek - 2010-10-06

no moim zdaniem raczej co 2 miechy albo co 1 to najlepsze rozwiązanie.


RE: Nieaktywność raz jeszcze:) - Cieśli - 2010-10-07

moim zdaniem wszystko fajnie! Oczko Wg. mnie może być i codziennie, że idą lub jak koledzy wyżej napisali co miesiąc / dwa są wyrzucani na LT, i stanowczo jestem przeciw temu, że naraz wszyscy... no i co 2 miesiące leci z klubu i tam czeka, aż go wystawią na listę :d bo jednak miesiąc to można wyjechać, nie mieć dostępu do neta (chociaż wątpię, ale może być różnie...) itp.


RE: Nieaktywność raz jeszcze:) - sothis - 2010-10-07

może zastosować coś podobnego jak w Ogame tam był urlop czy jakoś takUśmiech


RE: Nieaktywność raz jeszcze:) - Einstein - 2010-10-07

Urlop musi być dopracowany. Wiemy jakie przegięcia były z tym w SMie.


RE: Nieaktywność raz jeszcze:) - sothis - 2010-10-07

no np. ustalasz że nie będzie Cię przez miesiąc i podczas tego miesiąca nie możesz nic zrobić jak likwidujesz urlop to następny możesz wziąć po 2 miesiącach chyba że admin zgodzi się dać Ci go wcześniej

Oczywiście to tylko zarys jak popracujemy nad tym to powinno być ok Uśmiech


RE: Nieaktywność raz jeszcze:) - Cieśli - 2010-10-08

co do przegięć u konkurencji... urlop - ustalasz skład domyślny, trening dajesz urlop, a składy ustala ci automat z domyślnego, a w razie kontuzji (jeżeli dałoby radę coś takiego zrobić) to zmiana na innego zawodnika... Uśmiech i nie ma tak że forma spada ;p urlop minimum 7 tyg i nie możesz nic zmieniać - treningu, treningu wspólnego, motorów, składu itp... do np. 1miesiąca? Oczko na te 7dni to każdy by potrafił skład ustawić i wyjechać na "wakacje" :d