#4
Ja mając zatrudnionych 2 trenerów też nie mogę sobie rozłożyć dofinansowania tak jak to było dotychczas i jakoś nie narzekam. Szkółka juniorów polega na selekcji trzeba przebierać odrzucać najsłabsze ogniwa i czekać na kolejną perełkę, bo trzymać na siłę to co wpadnie mija się z celem.
Jak ja zaczynałem to to co przychodziło do szkółki to nie wiem czym to było można nazwać dopiero po jakimś czasie zostało to poprawione więc ci którzy zaczęli później mimo to że wydali na szkółkę o wiele mniej od tych którzy zaczynali przed nimi dostawali do szkółki już na prawdę prawdziwe perełki.

Obecnie posiadam 8 poziom szkółki w rozbudowie i myślę że jak na 2 lata gry to nie wiele. Juniorów mam 7 tyle ile pozwala mi na to poziom szkółki z czego godnych uwagi jest 1 którego mam od 3 sezonów w szkółce i pakuje w niego max kasy.

Nierozumiem dlaczego miałbym dostać po kieszeni i stracić włożone kilka milionów w szkółkę bo nowicjuszom się coś nie podoba ?? Czy mi ktoś coś dał za darmo na początku gry ?? Dorobiłem się i rozbudowałem szkółkę. Nie widze problemu możemy wsyatrtować od 0 poziomu szkółki ale każdy dostaje na konto to co do tej pory włożył w rozbudowę (Były już takie propozycje ze stronych tych ktorzy mają wysoki poziom szkółki żeby tak zrobić).
Ty masz 6 juniorów i wszystkich dorobiłeś sie w starej szkółce, a ja mając starą szkółkę na poziomie 7 miałem w niej aż 3 juniorów i to nie z powodu że przyszli słabi i ich wyrzuciłem tylko po prostu od dawien dawna nikt nie przyszedł. Dopiero po zamianie na nową w ekspresowym tempie dobił mi stan do 7 adeptów. Tobie po zmianie na nową adeptów nie ubyło więc myślę że tylko możesz się cieszyć że za włożone 0k w szkółkę możesz mieć ich 6 tyle co ten który w szkółkę włożył już 5 mln !! Jak dla mnie to jest nie fer wobec takiego managera, ale nie wystaje na forum i nie trąbie żeby wam tych juniorów zabrać !!

Myślisz że w wyższych ligach robi się super kokosy ?? Za mecz ligowy na czysto z biletów mam ok 350-400k, a ty ile masz i jakie ponosisz koszty ?? Jak często wymieniasz motorki ?? Bo ja wymieniam co mecz ligowy po min 3 sztuki dla każdego zawodnika. Niestety takie są realia w wyższych ligach tutaj liczą się detale i żeby nawiązać walkę musisz dysponować co bie świeżutkim motorkiem żeby nie tracić cennych ułamków sekundy.

Ile płacisz zawodnikom za przedłużenie kontraktów ?? Moi liderzy biorą ponad 200k za sezon, a twoi ??

Mówisz że odcinamy tych niżej od transferów. To spójrz może kto do tej pory robi największą kasę na tych juniorach ze szkółki jak nie ci z niższych lig, bo ci z wyższych o ile mają coś ciekawego to zostawiają dla siebie więc nie wypuszczają ich na rynek.

Mówisz o 4 latach doświadczenia w SM, czyli tam grałeś od początku ?? Od której ligi zaczynałes i na której skończyłeś ??