Kolego Steel rider. Proszę żebyś nie przesadzał ze swoimi osądami w związku z ocenianiem który transfer jest zawyżony a który nie.
Ten 16-latek był najlepszym z nowej szkółki jaki był ostatnio na LT.
Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że powinien kosztować 1,5 mln.
Wspominany zawodnik będzie za kilka sezonów wart 3-4 razy tyle za ile został kupiony, więc nie warto pisać, że wart jest 1,5 mln. Warto widzieć, ile jest wart w perspektywie czasu, a nie ile w tej chwili.

Pomyśl, czy byłoby Ci miło, gdybym za każdym razem jak kogoś sprzedasz sugerował, że naciągasz.

Przepraszam, że napisałem ostrzej, nie chcę Cie dotknąć, ale pomyśl, czy czasem trochę nie przesadzasz.
Warto nie szukać w ludziach naciągaczy. Każdy próbuje po prostu dobrze sprzedać zawodnika, a ten o którym mowa jest wart nawet dużo więcej.

Nie jest miłe wiedzieć, że każda dobra sprzedaż może zostać zakwestionowana.
Przeglądnąłem Twoje transfery. Nikogo drogo nie sprzedałeś. Może warto po prostu szukać lepszych szans- lepszych w perspektywie zawodników a potem drożej sprzedawać po prostu lepszych zawodników ? Myślę, ze wówczas łatwiej byłoby Ci zrozumieć managerów, którzy robią czasem wyższe transfery.
Ja również znam przykłady transferów, które w mojej ocenie były zawyżone. Ale nigdy nie przyszło mi do głowy, by je zgłaszać, bo zwyczajnie mogłem się mylić. Myślę, że cenna byłaby i dla Ciebie taka myśl i zatrzymanie, czy dobrze robię.
Wszystkiego dobrego