#2
Zdecydowanie popieram tę inicjatywę aby uzmysłowić wreszcie dla kogo jest ta gra. SW ma (a raczej miał) swój klimat i był zawsze grą, na którą mieli wpływ gracze. Doszliśmy do momentu, gdy trzeba było robić zmiany. Nadszedł czas, że sporo w grze się zmieniło. Ale sposób ich wprowadzania, tajemniczość, stanowczość, brak przyjmowania opinii od graczy powodowało, że cierpliwość zaczęła się wyczerpywać. Czas pokazał, że niektóre z nich nie były złe, ale każda następna zmiana coraz bardziej wywraca wszystko do góry nogami, zniechęcając do gry. SW ma być SPSK2 a tego NIE CHCEMY i będziemy GŁOŚNO o tym mówić. Jak ktoś chce to niech gra w SPS'a! SW ma pozostać sobą a nie być klonem SPS'a.

Z tego co pamiętam na każdą ze zmian tylko narzekałeś (jeśli się mylę popraw mnie). Więc skoro poprzednie, na które psioczyłeś, okazały się całkiem SPOKO, to skąd wiesz że i ta nie będzie dobra? [/b]
Poza tym jakim klonem? bo wprowadzamy nowy silnik meczowy? co wg ciebie skopiowałem z sps? szkółkę juniorów, stadion?
[b]A sw nie zostanie klonem sps, ale skoro tam niektóre rozwiązania dotyczące silnika gry się sprawdziły, to dlaczego nie wolno mi ich wykorzystać tu? GM_Arek