#19
nie kumam tego, ani trochę ocb. Po 1 to po śr. Skilu nie widać ani trochę żeby co kolwiek moim juniorom skoczyło, a mam ich już kilka miesięcy (Poziom 6 szkółki), Po 2 ta losowość skili dla mnie osobiście jest totalną porażką, no ale to moje osobiste zdanie bo mam prawo takowe mieć i nie musicie się z tym zgadzać. Po 3 gdzie w tych wszystkich trzech nowych opcjach treningowych jest Siła ja się pytam ?? No nie powiecie mi że na grząskiej nawierzchni bardziej przydaje się start niż siła. Za chwilę się okaże że ze szkółki wyjdą zawodnicy z siłą na pozimie sklia 30-40 i będzie można co najwyżej sobie tyłek nimi podetrzeć. Sory że tak się wyrażam ale coś tu nie gra, 3 x Prowadzenie, 3x Start, 2 x Technika i 1x Kondycja, a na siłę zabrakło miejsca :/

EDYTA:

Nie wspomnę już o dofinansowaniu, które powinno przyspieszać i na które przy dwóch zawodnikach od kiedy pojawili się w szkółce licząc jakieś 9-10 tygodni płacenia po 5000 na każdego plus co tygodniowy nakład na szkółkę co daje łącznie tygodniowo 70000 razy te tygodnie co już płacę to daje ok 700000, jak na razie wyrzuconych w błoto :/