#14
Popieram Specjala. Co to za problem że przy 15 poziomie szkółki będzie szansa że co drugi dzień przyjdzie nowy junior ?? Może się okazać że będzie to junior kompletne dno, a więc i tak się go zaraz wyrzuci, więc ja jestem za tym żeby losowano codziennie i szanse na przyjście byłby takie jak Stefik podał. Pozatym każda szkółka ma swoją "pojemność" więc będą przychodzili tylko do momentu jej zapełnienia, a później to już od nas zależy czy wolimy trzymać to co do tej pory przyszło czy może jednak pozbyć się najsłabszego ogniwa i czekać na perełkę.

Ja podważam jednak po raz kolejny (już wcześniej rozmawiałem o tym ze Stefikiem) problem długości czasu na oczekiwanie skoku. Obecnie w szkółce zawodnik przy pełnym dofinansowaniu i max talenice na przetrenowanie jednego skila potrzebuje ok. 7-8 dni treningowych, czy zmieniając ten czas na 17 dni czyli o 100 % nie strzelimy sobie w stopę ?? Może okazać się że to co wyjdzie ze szkółki to będzie totalne dno !! Proponuję zatem przemyśleć dokładnie bo całość zamysłu szkółki jest rewelacyjna i szkoda by było ją zepsuć przez takie niedopatrzenie. Moje pytanie brzmi czy ktoś kto tworzył ten projekt obliczał przypuszczalnie przy różnych założeniach z jakimi skilami zawodnik wyjdzie ze szkółki ??