#1
Witam.
Gram z Wami już prawie rok. W tym czasie objechałem trochę meczy i dochodzę do jednego wniosku. Potrzeba nam trochę więcej losowości. Dlaczego? A już mówię.

1. Upadki i kontuzje.
Przez trzy sezony żaden z moich zawodników nie zaliczył gleby. Nie miałem tez kontuzji w składzie. A przecież upadki w żużlu to prawie codzienność. Oczywiście nie każdy musi kończyć się kontuzją. Ale tego elementu bardzo mi brakuje. Dodałoby to troszkę adrenaliny.

2. Taśmy
Tez tego nie zauważyłem. A tez zdarza się to nawet najlepszym w żużlu. Czyż nie?

3. Defekty
Podobnie, nie miałem takowego przez trzy sezony. Ja rozumiem, sprzęt naprawiamy itd ale przecież najlepsi w realu miewają defekty i to wcale nie tak rzadko.

4. Brak zawodnika w meczu
Czy zawodnik może nie dojechać na mecz? A no może...może zagraniczny nie mieć samolotu itd itd. Wiem będzie dziura w składzie ale zawsze można zrobić coś takiego że będzie komunikat że ten i ten nie może jechać w meczu ze względu np na chorobę, sprawy rodzinne itd itd


Przydało by wprowadzić troszkę więcej losowości. Wiem że będzie masę głosów na nie, bo teraz mamy taka sielankę małą i wszystko można wyliczyć....
Ale wg mnie atrakcyjność gry wzrosła by bardzo, bo nie ukrywam robi się nudno. Wszystko można teraz wyliczyć i nawet nie ma po co śledzić meczy. Wiadomo że nic się nie stanie i tak jak ich wstawimy tak pojadą. Zero zdarzeń losowych. Smutny
[Obrazek: 2316.jpg]