#14
AssAssin - widzę zrobiles pelna analize szkolki juniorow. Ale - patrzysz przez pryzmat nowego gracza. Pewnie zjadłes zeby na sm-ie wiec SW powinno byc dla Ciebie w tym momencie wyzwaniem.
Porownam Twoje wejscie do SW do druzyny z a-klasy w pilce noznej, ktora zeby dojsc do poziomu Legii, Lecha, Wisly potrzebuje nietuzinkowego managera aby doszla na sama górę. Byc moze to jest niemozliwe ale jednak istnieje cien szansy, ze sie uda. Chcesz tutaj wyrownanych szans na otrzymaniu juniora mega fajnego tak jak w smie. Ale akurat to blad sm-a. Bo zobacz gdzie jest wieksza mozliwosc wytrenowania dobrego juniora, tak gdzie jest pelne zaplecze, scouti, czy tam gdzie krowy pasa sie na boisku itp,itd. Ja w sm gram juz 4 lata i zaczynalem bez szans na sucess,teraz jestem w 4 lidze, ale mysle byc nawet w 1 lidze, tu jestemsredniakiem, ale tez mam swoj cel i mysle ze kiedys zapukam do ekstraligi. Sa gry inne w ktorym nawet nie patrze co sie na gorze dzieje bo nie jestemw stanie osiagnac ich poziomu. Na razie. Cierpliwosc to podstawa. NIkt nie bronil mi, Tobie zarejestrowac sie na pczatku gry. Kazdy wszedl w swoim momencie i dostal miesjce w szeregu - ja sie nie poddaje i walcze, ale jak sie nie uda to trudno w koncu to tylko gra. Dlatego pomysł w ktorym junior nawet z super talentem, ale nie szkolony z najlepszym trenerem czy szkolony ale w slabej szkolce -- jezeli nie wychodzi wypasiony ze szkolki -- jest sprawiedliwy, realistyczny.
Ja optuje co by zalagodzic zeby dac mozliwosc sprzedania juniora ze szkolki -ale z gory za ustalona cene roznica z licytacji pomiedzy wartoscia spzredazy a cena wywolawcza idzie do BAnk of STefik