#9
9 kolejka:

Warka GKM Grudziądz vs Promień Żary 48-42
Co do zwycięzcy tego meczu, chyba wszyscy zgodnie obstawimy Warkę GKM Grudziądz. Ze swojej strony mam zamiar walczyć do końca i napędzić trochę strachu, w końcu liczy się punkt bonusowy o który trzeba powalczyć Uśmiech


Paul- Wik vs Draco Squad Kościan 43:47
Tutaj się wyłamię i obstawie drużynę z Kościana Język Wowi ma młodzież i jednego mocnego lidera - Kaczyńskiego. Myślę że to będzie w tym meczu za mało...


Mroczne Pomioty Zwonowice vs Speedway Gdańsk 48-42
Tutaj największa zagadka, bo zwycięstwo jednej jak i drugiej drużyny możliwe. Mimo to obstawiam że atut własnego toru będzie kluczowy dla końcowego wyniku Uśmiech


RKS Kolejarz Rawicz vs Warsilia Gdańsk 14-75

Mecz bez historii.


Polonia Ostrów Wlkp vs ZKŻ Załawcze 51-39
Tu murowany faworyt. Trójka Wilczyński, Tataj i Anuszewski komplety, Ostrowski wygrywa bieg juniorów. Siłą ZKŻ Załawcze jest wyrównany skład bez wyraźnych liderów więc powinien objeżdżać drugą linie drużyny z Ostrowa Wlkp. No chyba że w końcu obudzi się Ludwik "Ludo" Niżnik i przywiezie za plecami parę gospodarzy Język Myślę że końcowy wynik głównie będzie zależał od ilości biegów przejechanych przez Ostrowskiego Uśmiech Jest to jedyny zawodnik gwarantujący biegowe zwycięstwa, reszta może urwać pojedyncze punkciki lecz niekoniecznie. Ostatnio jeździł po 2 biegi także: 44 pkt trójki liderów + 4punkty Ostrowskiego + 2/3pkt 2 lini daje około 51pkt Uśmiech