#16
Nie glupi jest Twoj pomysl Jack21,chociaz uwazam ze to byloby pojscie na latwizne. Po pierwsze,przypadki losowe (kontuzje,defekty) napewno nie beda sie zdazac w kazdym meczu,tylko losowo raz na jakis czas. Po drugie nikogo nie faworyzuje tylko mysle ze zachecaloby to graczy do bycia podczas meczu online a chyba o to chodzi a nie logowanie np 4 razy w miesiacu. Po trzecie,czasami sam nie moge byc obecny na meczu i jakos nie narzekam,przegram,trudno. Chce po prostu zeby ta nasza gra jeszcze bardziej wciagala,zeby byla ciekawsza i zeby czasami potrafila zaskoczyc gracza. Teraz gdy mam troszke lepszego przeciwnika to nie mam potrzeby byc online bo wynik jest do przewidzenia i chocbym nie wiem co robil to nic nie zmienie a dzieki tym byc moze drastycznym zmianom z pozoru latwy mecz moze okazac sie arcytrudny. Taka nieprzewidywalnosc jest moim zdaniem bardzo potrzebna tej grze.Moze masz racje z tym automatyzmem jednak ja bylbym przeciw bo takimi sprawami powinien zajmowac sie manager,w koncu od czego jestesmy?
[Obrazek: 3212.jpg]