#17
dokładnie Uśmiech
Równie dobrze też mógłbym mieć pretensje bo kiedy ja zaczynałem swoją przygodę z SW nie wiedziałem co trenować, nie znałem gradacji skillii.... czy ważniejsza jest siła, prowadzenie czy start? idąc na logikę ważny powinien być start bo jak często widzimy w rzeczywistym żużlu zawodnik wygrywający starty ma od razu sporą przewagę i dojeżdża na metę jako ten 1-szy czy 2-gi Uśmiech
A tu się nagle okazuje że technika ma ogromne znaczenie i co?! mam teraz zgłaszać propozycje aby TS była najważniejszym skillem ;> bo nigdzie mi nie napisali że TS ma znaczenie drugorzędne... tyle czasu moi to trenowali i idzie to na darmo? ;>
To jest manager który polega na obserwacji i wyciąganiu wniosków ze swoich decyzji Język
Tutaj uczymy się na własnych błędach, przynajmniej uczyliśmy się... teraz wszystko jest podane na tacy (treningi, motory itd..), wykonujemy decyzje mechanicznie i nad niczym nie trzeba się zastanawiać... tak jak ze stadionem... w ciemno ładowanie pieniędzy na rozbudowę i nagle pobudka z pytaniem... " po co tyle kasy tam pchałem? :> ... ale nieee, nie mogę być stratnym, złożę propozycję, wykłócę się, drogą kompromisu na czymś temat stanie i choć trochę odbiję sobie utopione pieniążki..." Uśmiech

I nie żebym miał coś do Tevesa czy innych z wielkimi stadionami bo tak nie jest Uśmiech
Jeśli padnie jakiś fajny pomysł na urozmaicenie gry byle nie kosztem tych początkujących to jak najbardziej będę to popierał Uśmiech