#1
Wpadłem na kilka myślę, że dość ciekawych pomysłów Uśmiech
1. Kilka aktualizacji (jak jest w temacie) mianowicie:
- wprowadzić, że bieg juniorski to bieg 2 a nie 1 jak jest obecnie
- jeżeli zawodnik zaliczył taśmę, to żeby za niego mógł pojechać junior lub jeśli manager jest online to żeby mógł zrobić zmianę, oczywiście zwykłą
- obecnie 3 parę stanowi senior pod numerem 5 i junior pod 6, można by zrobić żeby z tym, że seniorem jeździł raz junior pod 6 raz pod 7, na przykładzie Unii Tarnów:
Janusz Kołodziej jeździ raz z Kacprem Gomólskim raz z Mateuszem Borowiczem.
Wraz z tym obaj juniorzy zdobędą trochę xp i innych rzeczy a nie jeden, bo rzadko raczej managerzy robią takie zmiany, a to zawsze jeden zawodnik więcej się podszkoli, że tak powiem

2. Kiedyś pisałem, ze by dodać komentarze typu: "Świetne wyjście ze startu... itd."
Mieliście racje, że to za bardzo obciąży serwer. Ale jest komentarz o zmianie. Można by dodać komentarz o tym, że np. "zawodnik A dotknął taśmy pojedzie za niego zawodnik B" (jeśli został by zatwierdzony pomysł powyżej) albo "zawodnik A w upada na tor po walce z zawodnikiem C na szczęście nic mu się nie stało" oczywiście to brzmi trochę sztywno ale jeśli pomysł by się przyjął to mogę coś wy myśleć żeby fajnie brzmiało Uśmiech A też to jest przydatne bo nigdy nie wiadomo za co zawodnik jest wykluczony. Po prostu ma "w" i tyle. A tu z tym komentarzem manager dowie się co się stało

Co wy na to? Uśmiech