#9
Ja widzę to tak.
- Wypożyczenie z listy, nie musi być to lista transferowa, może być dodatkowa zakładka "WYPOŻYCZALNIA" (czy coś) - oczywiscie można pytać managerów czy nie wstawiliby danego zawodnika do wypożyczalni, tak samo to działa teraz z transferami
- Wypożyczenie w dowolnym momencie, obowiązuje do końca sezonu.
- Przedłużanie kontraktu, trening, wysłanie na obóz - po stronie macierzystej drużyny (macierzysta drużyna widzi wszystkie opcje zawodnika wypożyczonego, jedyne co to ma zablokowane wystawienie go do meczu)
- BRAK MOŻLIWOŚCI SPRZEDAŻY zawodnika podczas wypożyczenia.
- Wypłata i motocykl po stronie drużyny która korzysta z usług tego zawodnika.

Wypożyczenie za DARMO KONIECZNIE, żeby zapobiegło to najbogatszym klubom kupno 1-ligowych średniaków, po to żeby zbijać kasę na wypożyczeniu co sezon. XP to wystarczająca nagroda.


Siwy, ja akurat jestem najsłabszy w E-lidze i nie wiem czy mam takiego zawodnika poza 1 składem, który by Cie zadowolił... chyba że takie skille Cie zadowalają 85 82 82 68 63, to nawet dzisiaj mogę wypożyczyć Uśmiech

Poproszę Stefika o głos, czy w ogole fizycznie taka wypożyczalnia jest możliwa...
Bo kiedys dałem juz jakiś fajny pomysł, bylo wiele komentarzy pochlebnych, a po kilku dniach Stefik czy Henrik, któryś z nich ogłosił że to się nie da Duży uśmiech