#10
Sam kiedyś myślałem ze wypozyczenia do bylby super pomysl, ale potem po kilku hejtach zrozumialem, ze za duze bagno by sie zrobilo. A co do pierwszego pomysłu to też nie. Ale jeszcze co do wypożyczeń, a może wprowadźmy je, tak jak pisano wyżej, trening ustala jego prawdziwy menager ( nie ten tymczasowy) itd. W każdym momencie moze go odwolac, kiedy np widzi ze zawodnik nie jezdzi, wypozyczenie oczwyscie bezplatne! Polegałoby to tylko na zdobywaniu XP. Ale własnie , co z tym, aby nikt nie wysylal zawodnika z ekstraligi do np 5 gdzie dochodziloby do oszustw? Rozwiazanie jest proste: dla przykładu moja druzyna (Zwol-Itek), jeżdzę w 4 lidze, wystwiajac do wypożyczenia mojego zawodnika mogą wypożyczyć go tylko drużyny na zasadzie " +1 , -1 " . Prościej, menagerowie z 3 ligi lub 5 ligi. Co o tym sądzicie? I moim zdaniem takie zasady w koncu dałyby większą szansę na zblizenie sie do czołowych lig, ponieważ wiadoomo, że opiekunowie druzyn z np 1 ligi, nie wypożycza zawodnika do ekstraligi, bo nikt tam nikogo nie wezmie, tak samo z 2 ligi , co za tym idzie zmiana ta byłaby bardzo korzystna dla druzyn w dalszych czesciach tabel. Albo można wprowadzić np ze +1 , ale -2, wtedy z 4 ligi moze jezdzic tylko w 3, no i w 4, 5 lub 6 . Ale jeśli wypozyczalby ktoś kto jest w 2 lidze, to wtedy moze go dac do 1, 2, 3 lub 4, Co wy na to?

sorki za bałagan, ale polskie znaki nie chca mi się czasem wlaczyc w ogole ;/