#13
(2014-08-18, 17:44:15)kilerski13 napisał(a): ps. Dzięki MR.Zuma za wsparcie w temacie, jednakże chciałbym zwrócić uwagę że to nie ja żartowałem o przedszkolu.

To z przedszkolem było do Jacka Język

_____

(2014-08-18, 18:48:37)Speed napisał(a):
(2014-08-18, 17:44:15)kilerski13 napisał(a): Witam

Właśnie wróciłem z wakacji i niespodzianka. Nie będę się z Jack21 boksował, ale:

- te dwa pkt regulaminu )a i b) są sprzeczne. Ma być 6 pkt, to jest, po co jeszcze pkt b.
- czy to jest osobista krucjata za WO w 1 kolejce I ligi?
- czy może Bydgoszcz ma za silną ekipę i trzeba ją udupić (standard Toruński).

Zuma i kilerski

Po 1 te 2 punkty regulaminu są po to żeby rywalizacja była sprawiedliwa i nie są sprzeczne, jeśli miało by byc samo 6 pkt to mógłbym sobie zrobić klan Victory Leszno, Anioły Unibax, Drzewce Gorzów i ktoś z 6 ligi. I co 6 punktów jest co z tego że rozgrywki by były już od początku ustawione bo wiadomo kto wygra.
Po za tym od 7 sezonu nie było z tym problemów każdy wiedział o co chodzi tym bardziej ze jest napisane jaka moze być najmocniejsza siła klanu. Ale ok bład czy zapomnienie mógł się zdarzyć dlatego zostało o tym tu poinformowane.

Po 2 ja zauważyłem ten błąd, więc nie obwiniajcie Jacka tym bardziej ze to obwinianie jest bezpodstawne. Bład zauważyłem już po rozpoczęciu gdyż sam też wyjechałem na wakacje tuż po zakończeniu zapisów dlatego tez nie sprawdzałem dokładnie tego wcześniej tylko kto się zgłosił żebym terminiarz ustalił, dlatego też wcześniej tego nie zgłosiłem.

Speed

Oczywiście walka sprawiedliwa i fair tak ma być i tak jest nikt temu nie zaprzecza. Ale sam przyznaj, że osoba, która czyta pierwszy raz regulamin LM może być trochę zdezorientowana (..to chyba dobre słowo Język)
Pozwól, że jeszcze raz zacytuję fragment punktu 3 regulaminu:

a) W klanie może być zapisana dowolna ilość drużyn z dowolnych lig, lecz w składzie na mecz suma punktów występujących drużyn nie może być mniejsza niż 6 punktów gdzie:

0 pkt – Drużyna z Ekstraligii
1 pkt – Drużyna z 1 ligii
2 pkt – Drużyna z 2 ligi
3 pkt – drużyna z 3 ligii
4 pkt – drużyna z 4 ligi
5 pkt – drużyna z 5 ligi
6 pkt – drużyna z 6 ligii

b) W zgłoszonym składzie na mecz może być tylko 1 Ekstraligowiec, i w tym przypadku również jeden 1ligowiec.
Jeśli klan nie posiada drużyny z Ekstraligi może wystawić dwóch 1ligowców (jeśli takich posiada) (...)


Uważam, że ten punkt jest źle sformułowany! "i w tym przypadku" te kilka słów można różnie zinterpretować Uśmiech
Co innego gdyby było na odwrót (o czym mówiłem wczoraj) wtedy już problemu nie ma bo prezes czyta:
" Aha Eligowiec może być tylko z jednym 1ligowcem, /i potem widzi tabele punktową/ okej rozumiem wystawiam "

Na chwilę obecną (to jest dalej to co mówiłem wczoraj) zdecydowana większość jeśli już wie jak wystawiać to to robi i nie doczytuje do końca. Oczywiście to jest wielki błąd no ale nie oszukujmy się taka jest prawda, bolesna ale jednak Smutny
Myślę, że nie jedna osoba (a przynajmniej mam taką nadzieję) przyzna mi w tym rację

Nie było problemów bo nie było takich sytuacji Oczko Teraz się już pojawiła więc trzeba temu zaradzić bo to się nie powtórzyło

Nikt tu to Jacka21 nie ma pretensji (chyba, że o czymś nie wiem), w sumie to nikt do nikogo nie powinien mieć pretensji. Błąd kilerskiego i tyle.

To co mówił wczoraj Jack, proszę by pod koniec sezonu wszyscy kapitanowie klanów zebrali się i wspólnie z radą zmodyfikujmy regulamin tak by nie było w przyszłości takich problemów!
Dobre zinterpretowanie takich rzeczy jest ważne! I regulamin musi być ułożony tak by osoba, która go czyta go rozumiała a nie tak, żeby to organizator go rozumiał. Rozumiecie panowie? Uśmiech

Co do kary dla SMB.
1. Kiedy mają odjechać zaległe mecze? Co zresztą poparł telkosr
2. Popieram kilerskiego! Niech 3 pierwsze kolejki pozostaną tak jak się odbyły/odbędą. A od 4 zmiana musi zostać zrobiona.
Od razu powiem, bo mogą być konflikty, że tylko Torunianie ucierpieli. No jeżeli 3 kolejka dojdzie do skutku, a dojdzie do Ghosts of Dream Team oberwą co jest nieuniknione. Ale to jest sport... zabawa! "Raz na tarczy raz pod tarczą" Uśmiech

Tak wiem wiem, że wczoraj "złożyłem broń" ale w zaistniałych okolicznościach postanowiłem jeszcze wtrącić słówko ode mnie Uśmiech
Pozdrawiam!