Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terminiarz 14 sezon
#1
1 kolejka 3.04.2015
Ghosts of Dream Team - Czarna Gwardia 7:5 (168:132)
1 org: ROW (rekin67) 3:3 (75:75)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67)  45 pkt ; 30 pkt
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek)   58 pkt ; 17 pkt
2 org: Husaria Factor (waldiv)  4:2 (93:57)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Sparta Wrocław (sothis)  44 pkt ; 49 pkt
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986)  49 pkt ; 8 pkt

Evil Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 5-7 (137- 163)
1 org: Unia Tarnów I (Eureka) 3-3
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) (68-7)
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) (43-32)
2 org: Ostrowskie Diabły (Casaletto) 2-4
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) i Luballa Lublin (Roko) (40-22)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) (66-22)

Wild Tigers - Young Tigers 7:5 (181:109)
1 org: Speed 4:2 (104:46)
WT: Victory Leszno (Speed) i Ezik United (Ezik) 71-33
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 0-46
2 org: ukppku 3:3 (77:63)
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) i Grom (nodrep) 63-14
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 43-30

Sportowa Bydgoszcz - LittleBig Dream Team 8:3 (206:69)
mecz 1: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 3:3 (81:69)
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll)  61 pkt ; 20 pkt
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6)  30 pkt ; 39 pkt
mecz 2: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 5:0 (125:0)
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 64 pkt ; 61 pkt
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ;  NS ;

2 kolejka 10.04.2015
Czarna Gwardia - Evil Tigers 6:6 (162:138)
1org: KS Adriana Toruń (adja) 3:3 (81:69)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 57-24
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Polonia Siemowo (Becik) 65-4
2org: Stal_Piaski (seba761) 3:3 (81:69)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 69-12
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Luballa Lublin (Roko) 35-34

Sportowa Masters Bydgoszcz - Ghosts of Dream Team 5-7 (149-151)
mecz 1: Speed Fordon (speed_55) 2-4
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 44 i 30
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 45 i 31
mecz 2: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3-3
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 66 i 9
GoDT: ROW (rekin67) ; Husaria Factor (waldiv) 31 i 44

Young Tigers - Sportowa Bydgoszcz 6-6 (138-162)
1 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 3-3
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 26 i 43
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 67 i 14
2 org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3-3
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 2 i 67
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 49 i 32

LittleBig Dream Team - Wild Tigers 4:8 (114:180)
1 mecz: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 1:5 (43:107)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 18-25
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 67-40
2 mecz: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 3:3 (71:73)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 47-24
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 51-22

3 kolejka 17.04.2015
Evil Tigers - Young Tigers  6-5 (129:146)
1 org: Unia Tarnów I (Eureka) 3-3
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) (65-ns)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) (25-60)
2 org: Ostrowskie Diabły (Casaletto) 3-2
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) i Luballa Lublin (Roko) (ns-64)
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) (61-ns)

Ghosts of Dream Team - LittleBig Dream Team 8:4 (182:118)
mecz 1: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 3:3 (89:61)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 49 pkt ; 40 pkt
LbDT: Sparta Wrocław (sothis) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 52 pkt ; 9 pkt
mecz 2: Husaria Factor (waldiv) 5:1 (93:57)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 56 pkt ; 37 pkt
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 25 pkt ; 32 pkt

Sportowa Bydgoszcz - Czarna Gwardia 6-6 (151-149)
mecz 1: Orliki Fordon (Vinyll) 1-5
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 20 i 31
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 68 i 31
mecz 2: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 5-1
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 43 i 57
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 42 i 8

Wild Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (134-166)
1 org: ukppku 3-3
WT:  UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 58 i 8
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 47 i 37
2 org:  Speed 3-3
WT:  Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 68 i NS
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 56 i 26

4 kolejka 24.04.2015
Young Tigers - Ghosts of Dream Team 4:8 (114:186)
1 org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (71:79)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 10-61
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 44-35
2 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 1:5 (43:107)
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)  11-32
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 63-44

LittleBig Dream Team - Evil Tigers 7:5 (160:140)
mecz: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 3:3 (77:73)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 30-47
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) 68-5
2mecz: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 4:2 (83:67)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Sparta Wrocław (sothis) 30-53
ET: Luballa Lublin (Roko) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 24-43

Sportowa Masters Bydgoszcz - Sportowa Bydgoszcz 6-6 (159-141)
1 org: Miedzyniak (Wojtas) 3-3
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 38 i 48
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 61 i 3
2 org: Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 10 i 63
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 52 i 25

Czarna Gwardia - Wild Tigers 2:9 (49:101)
1 mecz: KS Adriana Toruń (adja) 2:4 (49:101)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 47 - 2
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 68 - 33
2 mecz:Stal_Piaski (seba761) WO 0:5
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986)
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep)

5 kolejka 1.05.2015
Ghosts of Dream Team - Evil Tigers 8:4 (186:114)
1 mecz: Husaria Factor (waldiv) 3:3 (80:70)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 46 pkt ; 34 pkt
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) 70 pkt ; 0 pkt
2 mecz: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 5:1 (106:44)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; ROW (rekin67) 55 pkt ; 51 pkt
ET: Luballa Lublin (Roko) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 44 pkt ; BS

Wild Tigers - Sportowa Bydgoszcz 9-3 (187-119)
1 org: ukppku 4-2
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 59 i 20
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 52 i 19
2 org: Speed 5-1
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 65 i 43
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 32 i 10

Czarna Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 6:6 (155:145)
1 org: Stal_Piaski (seba761) 3:3 (74:76)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 59 - 15
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 48 - 28
2 org: KS Adriana Toruń (adja) 3:3 (81:69)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 62 - 19
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 62 - 7

Young Tigers - LittleBig Dream Team 7:5 (142:158)
1 org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (64:86)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 0 pkt ; 64 pkt
LbDT: Sparta Wrocław (sothis) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 46 pkt ; 40 pkt
2 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 4:2 (78:72)
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 32 pkt ; 46 pkt
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 31 pkt ; 41 pkt


6 kolejka 8.05.2015
Sportowa Bydgoszcz - Ghosts of Dream Team 8-4 (167-132)
mecz 1:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 5-1
SB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 59 i 45
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) BS i 45
mecz 2:GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SB:GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 63 i 0
GoDT: ROW (rekin67) ; Husaria Factor (waldiv) 35 i 52

Evil Tigers - Wild Tigers 4-8 (114-186)
1 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 2-4 (52-98)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) 52-0
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 61-37
2 mecz: Luballa Lublin (Roko) 2-4 (62-88)
ET: Luballa Lublin (Roko) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 14-48
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 64-24

LittleBig Dream Team - Czarna Gwardia 7:5 (162:138)
1 mecz: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2:4 (66:84)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 51-15
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek)  57-27
2 mecz: UNIA TARNOWSKA (ricki6) 5:1 (96:54)
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; Sparta Wrocław (sothis) 46-50
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 45-9

Sportowa Masters Bydgoszcz - Young Tigers 8-4 (166-134)
1 org: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 4-2
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 65 i 18
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 8 i 59
2 org: Speed Fordon (speed_55) 4-2
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 48 i 35
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 21 i 46

7 kolejka 15.05.2015
Ghosts of Dream Team - Wild Tigers 8:3 (214:61)
1 mecz: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 5:0 (125:0) ???*
GoDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 60 pkt ; 65 pkt
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) BS ; NS
2 mecz: ROW (rekin67) 3:3 (89:61)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 50 pkt ; 39 pkt
WT: UKP ZIelona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 56 pkt ; 5 pkt

Sportowa Bydgoszcz - Evil Tigers 8-4 (199-101)
1 mecz:Orliki Fordon (Vinyll) 3-3
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 17 i 57
WT:  Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Siemowo (Becik) 68 i 8
2mecz:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 5-1
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 57 i 68
WT: Luballa Lublin (Roko) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 25 i NS

Czarna Gwardia - Young Tigers 8-4 (167:132)
1 org: KS Adriana Toruń (adja) 4-2 (78:72)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 65-13
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 60-12
2 org: Stal_Piaski (seba761) 4-2 (89:61)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 65-24
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 23-38

LittleBig Dream Team - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (179-121)
1 mecz: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 4-2
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 37 i 63
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 50 i BS
2 mecz: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 3-3
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6) 35 i 44
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 66 i 5

8 kolejka 22.05.2015
Czarna Gwardia - Ghosts of Dream Team 5:7 (125:175)
Pierwszy mecz 5-7 (132:168), Bonus: GoDT
mecz 1: Stal_Piaski (seba761) 2:4 (55-95)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 51-4
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 58-37
mecz 2: KS Adriana Toruń (adja) 3:3 (70-80)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 58-12
GoDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) 34-46

Sportowa Masters Bydgoszcz - Evil Tigers 8-3 (205-70)
Pierwszy Mecz 7-5 (163-137), Bonus: SMB
1 mecz: Polonia 1920 (Polonista-1975) 5-0
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 50 i 75
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) i Polonia Siemowo (Becik) BS i NS
2 mecz: Miedzyniak (Wojtas) 3-3
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 37 i 43
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Luballa Lublin (Roko) 70 i 0

Young Tigers - Wild Tigers 6:6 (154:146)
pierwszy mecz: 5:7 bonus: WT
1 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 3:3 (76:74)
YT: kaple (cyprian) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 32-44
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 74-NS
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (78:72)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 12-66
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 50-22

LittleBig Dream Team - Sportowa Bydgoszcz 4-8 (108-192)
Pierwszy Mecz 3-8 (69-206),Bonus: SB
1 org: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2-4
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 50 i 13
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 67 i 20
2 org: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2-4
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 45 i NS
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 62 i 43

9 kolejka 29.05.2015
Evil Tigers - Czarna Gwardia 0:10
Pierwszy mecz 6:6 (138:162), Bonus: Czarna Gwardia

Ghosts of Dream Team - Sportowa Masters Bydgoszcz 4-7 (100-175)
Pierwszy Mecz 7-5 (151-149), Bonus SMB
1 mecz: Husaria Factor (waldiv) 4-2
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 58 i 42
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 50 i BS
2 mecz: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 0-5 (WO)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975)

Sportowa Bydgoszcz - Young Tigers 6-6 (135-165)
Pierwszy Mecz 6-6 (162-138), bonus: YT
1org: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 28 i 32
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 16 i 74
2org: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 75 i BS
YT: kaple (cyprian) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 31 i 44

Wild Tigers - LittleBig Dream Team 10:0
pierwszy mecz: 8:4 bonus: WT


10 kolejka 5.06.2015
Young Tigers - Evil Tigers 8:4
Pierwszy mecz: Evil Tigers - Young Tigers 6-5 (129:146) bonus YT
1 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 5:1
YT: kaple (cyprian) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 56-62
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik) 32 - ns
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 18-59
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko) 66-7

LittleBig Dream Team - Ghosts of Dream Team 2:10
pierwszy mecz: 4:8 bonus: GoDT
mecz 1: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 1:5
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) 21-42
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 44-43
mecz 2: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 1:5
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; UNIA  TARNOWSKA (ricki6) 46-ns
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 58:46

Czarna Gwardia - Sportowa Bydgoszcz 8:4 (178:122)
Pierwszy Mecz 6-6 (149-151), Bonus: CG
1 org: KS Adriana Toruń (adja) 4:2 (92:58)
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 67-25
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Orliki Fordon (Vinyll) 53-5
2 org: Stal_Piaski (seba761) 4:2 (86-64)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 64-22
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 45-19

Sportowa Masters Bydgoszcz - Wild Tigers 7-5 (161-129)
Pierwszy Mecz 6-6 (166-134), Bonus: SMB
1 mecz: Speed Fordon (speed_55) 3-3
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 45 i 33
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 72 i NS
2 mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 4-2
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 69 i 14
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 53 i 4

11 kolejka 12.06.2015
Ghosts of Dream Team - Young Tigers 8:4 (190:110)
pierwszy mecz: 8:4 bonus GoDT
1 org: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 3:3 (80:70)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 42 pkt ; 38 pkt
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 9 pkt ; 61 pkt
2 org: Husaria Factor (waldiv) 5:1 (110:40)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 68 pkt ; 42 pkt
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 19 pkt ; 21 pkt

Evil Tigers - LittleBig Dream Team 4-2 (93:57)
pierwszy mecz: 5:7 (140:160) bonus: ET
1 org: Polonia Siemowo (Becik) NIE ODBYŁ SIĘ
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; UNIA TARNOWSKA (ricki6)
2 org: Unia Tarnów I (Eureka) 4-2
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko) (68-25)
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; Sparta Wrocław (sothis) (ns-57)

Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (152-148)
Pierwszy Mecz 6-6 (141-159), Bonus: SB
1 org: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 5-1
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 43 i 57
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 30 i 20
2 org:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 2-4
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Orliki Fordon (Vinyll) 36 i 16
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 72 i 26

Wild Tigers - Czarna Gwardia  6:6 (135:165)
Pierwszy mecz 9:2 (101:49) bonus: WT
1 org: Speed 3:3 (74:76)
WT: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 74-ns
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 43-33
2 org: ukppku 3:3 (61:89)
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 58-3
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 58-31

12 kolejka 19.06.2015
Evil Tigers - Ghosts of Dream Team
BONUS: GoDT
mecz 1: Unia Tarnów I (Eureka) 4-2 (96-54)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko) (71-25)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) (ns-54)
mecz 2: Polonia Siemowo (Becik) - brak organizacji !!!
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik)
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)

Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers  5-7 (127-173)
BONUS: WT
1 mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 2-4
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 43 i 4
Wt: Victory Leszno (Speed) - Ezik United (Ezik) 73 i 30
2 mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 57 i 23
Wt: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 63 i 7

Sportowa Masters Bydgoszcz - Czarna Gwardia  6-6 (152-148)
BONUS: CG
1 org: Miedzyniak (Wojtas) 3-3
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) 37 i 41
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 58 i 14
2 org: Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 11 i 63
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 53 i 23

LittleBig Dream Team - Young Tigers  3-3 (77-73)
BONUS: YT
1 org: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 3:3
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Sparta Wrocław (sothis)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1)
2 org: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - mecz się nie odbył (WO nie ma)
LDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666)
YT:: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)

13 kolejka 26.05.2015
Ghosts of Dream Team - Sportowa Bydgoszcz 8-4 (200-100)
Pierwszy Mecz 4-8 (132-167), Bonus: GoDT
1org: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 4-2
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 61 i 34
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 46 i 9
2 org: Husaria Factor (waldiv) 4-2
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 63 i 42
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 44 i 1

Wild Tigers - Evil Tigers 9:3 (220:55)
pierwszy mecz: 8:4 bonus: WT
1 mecz: Speed 4:2 (95:55)
WT: Victory Leszno (Speed) - antyfalubaz (misiek_kssg) 69-26
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Luballa Lublin (Roko) 55-0
2 mecz: ukppku 5:1 (125:0)
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 70-55
ET: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Siemowo (Becik) 0-0

Czarna Gwardia - LittleBig Dream Team 5:6 (137:138)
Pierwszy mecz: 5:7 (138:162), bonus: LbDT
mecz 1: Stal_Piaski (seba761) 3:3 (78:72)
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 55-23
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Sparta Wrocław (sothis) 24-48
mecz 2: Apator Toruń (Kwiatek) 2:3 (59:66)
CG: Apator Toruń (Kwiatek) 59
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) ; ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 66;-

Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 4-7 (99-176)
Pierwszy Mecz 4-8 (134-166), Bonus: SMB
1 org:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4-2
YT:Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 25 i 74
SMB: Miedzyniak (Wojtas) i Speed Fordon (speed_55) BS i 51
2 org:Faworytka Częstochowa (hegemon76) 0-5 (WO)
YT:kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76)
SMB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978)

14 kolejka 3.07.2015
Wild Tigers - Ghosts of Dream Team 6:6 (135:155)
pierwszy mecz: 3:8 bonus: GoDT
mecz 1: Speed 3:3 (72:78)
WT: Victory Leszno (Speed) - anty falubaz (misiek_kssg) 64-8
GoDT: ♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) ; Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 51-27
mecz 2: ukppku 3:3 (63:87)
WT: UKP Zielona Góra (ukppku) - Grom (nodrep) 63-0
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 51-36

Evil Tigers - Sportowa Bydgoszcz 4:8 (103:216)
Pierwszy Mecz 4-8 (101-199), Bonus: SB
1 org: Lubella Lublin (Roko) 1:5 (33:136)
ET: Lubella Lublin (Roko) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 33-0
SB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 73-43
2 org: Unia Tarnów I (Eureka) 3:3 (70:80)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Polonia Siemowo (Becik) 70-0
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 52-28

Young Tigers - Czarna Gwardia 5:7 (139:161)
Pierwszy mecz: 4-8 (132:167), Bonus: CG
1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (87:63)
YT: Ogry Zielona Góra (lukas) i Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 12-75
CG: KS Adriana Toruń (adja) - Apator Toruń (Kwiatek) 26-37
2 org: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 2:4 (52:98)
YT: kaple (cyprian) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 15-37
CG: Stal_Piaski (seba761) - StalGorzow1947 (przemo1986) 70-28

Sportowa Masters Bydgoszcz - LittleBig Dream Team 8:4 (191:109)
Pierwszy Mecz 5-7 (121-179), Bonus: SMB
mecz 1: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3:3 (79:71)
SMB: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 64-15
LbDT: Sparta Wrocław (sothis) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 44-27
mecz 2: Speed Fordon (speed_55) 5:1 (112:38)
SMB: Speed Fordon (speed_55) i Miedzyniak (Wojtas) 62-50
LbDT: UNIA TARNOWSKA (ricki6) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 0-38
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Terminiarz 14 sezon - przez Speed - 2015-03-26, 21:48:54
RE: Terminiarz 14 sezon - przez Speed - 2015-04-12, 09:13:11

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminiarz 13 sezon Speed 1 2,212 2014-12-16, 18:53:02
Ostatni post: Speed
  Terminiarz 12 sezon LM Speed 1 2,304 2014-08-15, 17:24:26
Ostatni post: Speed

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości