#20
Panowie zdrowa dyskusja to argumenty nie krzyk.

tu nie chodzi o to że ja kogoś oskarżam o kombinowanie, to że komuś trafi się brak internetu nawet miesiąc jest zdarzeniem losowym- tak bywa
to dla tego zaproponowałem pasek niepoważności managera, wpadka może się zdarzyć, ja całą dyskusję rozpocząłem nie ze względu meczu ale dla tego że jedna drużyna wykonuje to już trzeci sezon, no to chyba nie mogę powiedzieć iż jest spoko, dobrze jest czasem oni czasem ja mam punkty za darmo

Steel cały czas podajesz swój przykład z brakiem możliwości logowania, ja też przerabiałem taką historię ale to był mój błąd, tak jak i musisz siebie obwiniać o brak składu - trzeba było iść do centrum handlowego tam jest wi-fi

nie będę tu ani Ciebie ani nikogo sprowadzał do roli kombinatora, ale sam przyznasz że nikt by nie oszczędził twojego miasta w grze typu plemiona że się nie mogłeś logować, albo się gra albo nie. jeżeli pośród nieodpowiedzialnych graczy znajdzie się ktoś przez przypadek i oberwie rykoszetem to trudno będzie to taki sam pech jak spadek z ligi bo komuś się składu wystawić nie chciało

jeżeli admini gry powiedzą kary są takie a nie inne i jak mi się to nie podoba to mam przestać grać, będę grał na obecnych warunkach, jak przekonamy ich żeby je zwiększyć to też będzie wybór by grać lub nie, czy ja chcę wysokich kar? nie !!!! ja chcę by gracze uczciwie grali, wtedy wpadki będą niespodzianką bo obecnie są plagą
[Obrazek: 36cc2ad44b5d7.jpg]