#1
Witam wszystkich.Ostatnio wszyscy maja jakies propozycje zmian wiec i ja mam swoja.Obecnie sw ma 2 drogi albo szkolenie i jazda wychowankami przyklad druzyny perez apator ale to droga mozolna i dla cierpliwych druga to powszechnie stosowana czyli kupowanie i dazenie do sporych osiagniec.Liga rezerw bylaby gdzies posrodku.Bylaby to liga dla zawodnikow ktorzy nie maja miejsca w skladzie na niedziele i tylko dla nich.glownie juniorzy ale i seniorzy ktorym skille nie pozwalaja na jazde w 1 skladzie.gracz emaja mnostwo takich zawodnikow ktorzy ze wzgledu na skille kisza sie pare sezonow tylko w sparingach.zazwyczaj to zawodnicy w wieku 22-26 lat.w lidze rezerw gracz moglby szkolic takich zawodnikow ktorych widzi u siebie w przyszlosci.ktos powie po co mi liga rezerw skoro jade 5 sparingow w tygodniu.Mozanaby np jesli to oczywiscie mozliwe zwiekszyc xp ktore byloby wieksze niz w sparingach ale mniejsze niz w lidze np mogloby byc 0.04.byloby to zacheta do uczestnictwa.byla propozycja jechania 2 meczy ligowych w tygodniu ale pewno to nie przejdzie wiec liga rezerw moglaby sie odbywac w srodku tygodnia i gracze mieliby dodatkowe emocje.co do ksztaltu ligi awanse spadki itd zostawiam adminom bo nie wiadomo czy by sie znalezli chetni.Czekam na opinie.pozdrawiam.