#12
23) Komplikacja, na którą będzie stać bogatych. Niepotrzebna komplikacja zapożyczona z innej gry.
24) Nie. W praktyce dostawałbyś baty od botów. Przerabiam to właśnie w innej grze. U nas 5 i dawniej 6 liga mają ten smaczek, że jako potrzebujący dostajesz zwycięstwa za samo oddychanie. A że nuda? Trzeba jeść tę żabę i tyle. Idąc w proponowanym przez ciebie kierunku i tak trzeba by było obcinać zawodnikom z botów ręce i nogi żeby zapewnić początkującym zwycięstwa a to niczego nie zmienia.
25) Zgoda ale tylko dla ciebie na twoją i twego zespołu wyraźną prośbę.
26) Może być, ale taka drobna rzecz jest w stanie wyłożyć naszych informatyków totalnie więc lepiej się w to nie bawić i postulować tylko rzeczy niezbędne.
27) Marzenia. Pewnie też w kranie chciałbyś osobno ciepłą a osobno zimna wodę. Trzeba zdać sobie sprawę z tego gdzie się jest.
28) Marzenia. Chcę statystyk wpływów i wydatków wszystkich klubów w danym sezonie i co z tego? Kto mi to da?
29) Żona mnie nie słucha, dzieci też a teraz jeszcze zawodnicy? Nie!
30) Nie! To zwiększa antagonizmy a wolę zgodne współistnienie.
31) Coś takiego chyba przeszło ( coś tam takiego widziałem w przerwie między-sezonowej ) czy było a może nadal jest. Dla mnie może być ale niezbędne nie jest.
32) Nie wiem, obojętne, można spróbować.