#1
Wchodzac tutaj wlasnie myslisz sobie tak: “Oo jakis nowy turniej Uśmiech Speed zaklada pierwszy post ??! Co ten znowu wymyślił , nie bylo go widac ostatnio..”
Haha otoz Speed powraca i wymyśla nowy turniej. Ponoć w grze mają sie dziać nowe rzeczy, a ze akurat zlozylo sie to w czasie że wczoraj w pracy do wykonywania swojego zadania nie potrzebowałem używać więcej niż 10 % mózgu to przez 8 godzin pozostałe 90% mogło rozmyślać na wszelakie tematy ludzkiej egzystencji. I tak jedną z tych myśli było coś o SW , nie wiem w sumie czemu akurat SW weszło w te myśli, no ale tu patrz punkt 8 godzin itd Język Może też przez to że wymyślam jakaś nową grę i może dlatego SW gdzieś w te myśli weszło. No ale nie ważne do rzeczy.
Otóż skoro coś się tu nowego dzieje to też dołoże swoją cegiełke do tych nowości turniejem pod jakże modernistyczną nazwą Speedway-World Show. Coś czego jeszcze tu nie było, mam nadzieje interesującego, i tak nazwa Show ma coś wspólnego z telewizyjnymi “Showami”(?? nie wiem czy tam to się odmienia, troche głupio … ). Co będzie miał wspólnego, a to że w tym turnieju drużyny będą odpadały co runde, tak że na końcu zostanie wyłoniony zwycięzca. A co takiego rewolucyjnego w tym? Otóż to, że każda runda będzie składała się z innych konkurencji !! To znaczy że nie będzie jazdy tylko indywidualnej ileś tam rund i mamy zwycięzce czy spraingi w pucharowej formie.
Co rundę będzie podawana nowa konkurencja, i mogą nimi być zarówno jak i turnieje indywidualne, potyczki drużynowa “versus” czy czwórmecze. Wykorzystamy w tym wszystko co oferuje SW. A co w tym najciekawsze to to że zwycięzcą wcale nie musi okazać się Ekstraligowiec naszpikowany popularnie zwanymi tu “dziadkami”. W tym turnieju szanse na wygraną ma zarówno Ekstraligowiec jak i drużyna z 5tej ligi.
Zakładając ten turniej nie chce blokować nikomu szansy na start w nim ze względu na to że startuje w innym turnieju, dlatego po chwilowej analizie co kiedy gdzie się odbywa w innych czołowych forumowych turniejach (LJ,PJ,LN,ELJ) wynika że owy turniej startować będzie w:
środy - konkurencje sparingowe
wtorki - konkurencje indywidualne
piątki - czwórmecze
Z najważniejszych informacji w 1 edycji miejsce jest przewidziane dla 16 drużyn (1 edycja chcę zobaczyć jak to wyjdzie z czasem i czy wgl się przyjmie), dlatego też zapraszam przede wszystkim aktywne drużyny, oczywiście nie wymagam tutaj codziennego logowania, ale tak raz na 2 dni, żeby sprawdzić co się tu dzieje, jaka jest konkurencja, przyjęcie zaproszeń bądź ich wysłania czy też ew obecność na meczu jak konkurencja będzie tego wymagała (np wprowadzenie rezerwy). Co chciałbym zaznaczyć, jest to Show więc potraktujmy to zabawowo, jak nazwa nakazuje jak SHOW Uśmiech

Podsumowanie:
  1. W turnieju bierze udział 16 drużyn
  2. Każda runda składa się z 2 konkurencji (2 tygodnie)
  3. Każda kolejna konkurencja będzie podawana po zakończeniu poprzedniej (nie ma terminiarza od początku co kiedy jest, chcę żeby to była swego rodzaju ciekawostka co czeka mnie następnie. Po za tym również konkurencje będzie można wybrać samemu. Oczywiście jakiś scenariusz mam przygotowany, pomysłów nie zabraknie)
  4. Po każdej rundzie z “programu” odpadną 2 najsłabsze drużyny z tej rundy
  5. Każda runda jest liczona od 0, czyli w każdym nowym tygodniu każdy ma taką samą szanse na wygraną, jak i na przegraną (oprócz pierwszych dwóch rund, a ogół będzie liczony cały czas być może kiedyś będzie potrzebny dlatego warto walczyć w każdej konkurencji)
  6. Zwycięzca danego odcinka otrzymuje “immunitet” dzięki któremu nie odpadnie podczas następnego tygodnia (nawet gdyby był wtedy ostatni) + będzie przysługiwała możliwość wyboru czegoś (co to będzie dowiadywał się po otrzymaniu tego immunitetu). Immunitet będzie trzeba obronić, obrona tego immunitetu będzie polegać na odpowiedzeniu na moją tajemniczą wiadomość na PW do 2 dni, chodzi o to żeby maksymalnie do soboty poprzedzającą daną kolejkę było już wiadomo jaką konkurencje będziemy mieć, dlatego w tym kontekście warto być aktywnym raz na te 2 dni, bo immunitet może przepaść.
          Natomiast zwycięzcy danej konurencji otrzymują “amulet”, który będzie dodawał miejsce wyżej w następnej konkurencji.                (Przypominam odcinek/runda to 2 konkurencje)
  1. 7. Jako konkurencja mogą być również uczestnictwa w innych turniejach czy statystykach gry. Wszystko będzie informowane przed daną rundą, i nie jest powiedziane ze co odcinek ta konkurencja bonusowa będzie. Oczywiście nie wezmę do tej konkurencji np. podczas rozgrywania danej rundy, wyników z LJ jeśli nie wszyscy uczestnicy w tej rundzie walczący będą w LJ występować. Zawsze dobiore konkurencje dodatkową tak, gdzie każdy z uczestników jest zapisany by każdy miał szanse.
  1. 8.Wyniki danej konkurencja nie zawsze będą zależeć od własnego wyniku, czasem będą konkurencje drużynowe (coś w stylu Ligi Miast)
  1. 9. I teraz trochę mniej miła zasada, jeśli jakaś drużyna nie weźmie udziału w danej konkurencji (nie wystawi składy czy nie przyjmie zaproszenia itp czy też wystawi niepełnoprawnego zawodnika do danej konkurencji np będzie U23 a zawodnik będzie miał 25 lat) otrzymuje WO, czyli ostatnie miejsce w danej konkurencji. Jeśli ktoś zdobędzie 2 WO, to automatycznie eliminuje się z programu.

No i oczywiście zabawa zabawą ale jest to SHOW więc i nagroda musi być Uśmiech
Dlatego na chwile obecną przewiduję nagrody:
za 1 miejsce - VIP na pół roku
za 2 miejsce - VIP na miesiąc
Chyba że uda się coś więcej załatwić ze Stefciem Język

A teraz do zapisów ! Uśmiech Liczy się kolejność zgłoszenia i przypominam miejsc jest 16 ! (no 15 beze mnie) Ze względu na różnorodność konkurencji wymagane jest też posiadanie min. 4 juniorów (najlepiej 5), i min 1 obcokrajowca (najlepiej 2) Uśmiech

No to się rozpisałem, sory za tak długi post ale mam nadzieje ze udało Wam się doczytac to do końca :p W razie co śmiało można pytać Uśmiech

Zapraszam Uśmiech