PÓŁFINAŁ Odcinek #7

Tym którzy już tu dotarli szczerze gratuluje, jesteście Półfinalistami SWShow!!
A to jeszcze nie wszystko ponieważ w półfinale pojadą 4 drużyny, a jest Was 6 Język Jak? Otóż jak pamiętacie kiedyś mówiłem ze punktacje całego SWShow jeszcze użyję wiec warto walczyć cały czas oraz też czemu w ostatnim odcinku nie było immunitetu, a to z powodu tego ze najlepsza dwójka w całym cyklu odrazu przeskakuje półfinał i zostają FINALISTAMI.
A są nimi matti oraz rekin67 ! I to wypracowali sobie nawet sporą przewagę.
A oto jak przedstawia się tabela całego turnieju:
[Obrazek: tabPNG_asxrxxr.png]

Także matti i rekin macie teraz wolne i czekacie na swoich rywali w Finale Uśmiech

Pozostała czwórka Roko, 7Shem, snajper oraz GKM walczycie w następujących konkurencjach:

Konkurencja #13 i #14 - pary junior i senior (indywidualnie) - 14.03.2017
Każdy z Was do tej konkurencji wystawia po 2 najlepszych seniorów i juniorów. Punkty jeden oraz drugiej pary będą liczone osobno tak jak już wspomniałem wcześniej. Ja zorganizuje ten turniej, także dajcie znać na PW jakich zawodników mam zaprosić.

Konkurencja #15 - czwórmecz - 24.03.2017
Kategoria Open czyli wystawiamy najlepszych zawodników a organizatorem będzie 7Shem7 z racji ze w tabli jest na 3 miejscu czyli najwyżej z Was. Przypominam, w klasyfikacji odejmujemy punkty najlepszego oraz najsłabszego zawodnika !

We wszystkich 3 konkurencjach punktacja ta co zwykle czyli:
1. 25 pkt
2. 23 pkt
3. 21 pkt
4. 20 pkt

Życzę powodzenia !!