#1
Witam.Czas biegnie szybko niebawem koniec grudnia a w związku z tym polowa sezonu.Rozmawialem z GM_Arkiem o kilku sprawach dotyczących zmian w grze ale widze jego już długo nie ma na grze ale mam nadzieje ze będzie.

Pytam wiec kiedy i jakie zmiany?jesli nie chcemy znow sluchac oburzenia graczy uważam ze informacje o planowanych zmianach w nowym sezonie powinny być graczom wcześniej przedstawione.Krotko o tym co GM_Arek miał w planach jeśli mogę.

1.Pensje.

Wiadomo ze jest planowana podwyzka pensji.Powinna być informacja wcześniej jaka to podwyzka żeby gracz zaplanowal czy szkolić swoich{maja być mniejsze pensje dla wychowankow}czy kupic 16 latka i zainwestować w niego.Ale ja np. chciałbym wiedzieć wcześniej jaka będzie miał pensje.

2.Wysyp zawodnikow.

Jest plan zlikwidować wysyp i jestem za.Jak zauwazyl GM_Arek kasa jest z gry wyprowadzana i idzie do botow po likwidacji kasa zostawalaby na grze u innych.I tak najbogatsi gracze kupowali co lepsze kaski.Od razu odezwa się ze oni zbierali kase itd.Zgadza się ale pomyślmy o wyrównaniu szans w tym yemacie.

3.Spadek skilli.

Sprawa mysle najbardziej kontrowersyjna.Spadeki od 28 lat to pomylka dla mnie.Gracz który zainwestowal w szkolke i zrobil sobie gwiazde powiedzmy w wieku 27lat jest za to karany a nie nagradzany bo szkolil go nie po to od 16 lat do 27 żeby mieć lidera na jeden sezon.Nie mowie ile kasy wlozyl w szkolenie tego zawodnika.Wiec powinno tu być kryterium ze np. wychowankowie później będą mieć spadki skilla.

druga sprawa ze jeśli spadek od 28 lat faktycznie to podniesmy szybkość wzrostu skilli u juniorow żeby miał sr 100 powiedzmy w wieku 25 lat by dany gracz mogl choć 3 sezony mieć zawodnika.

Spraw jest oczywiście dużo ale dla mnie te najbardziej oczywiste.

I prosba do adminow o szybsze info graczy po zmianach.Pozdrawiam