#7
(2017-03-29, 21:25:39)Turbina napisał(a): Ja śmigam juniorami i przegrywam mecze ligowe to dlaczego mam być stratny tylko dlatego że stawiam na młodzież?

a wytłumacz mi dlaczego nie masz być stratny? dlaczego kibice mają chodzić tak samo licznie na twoje mecze jak chodzą na mecze drużyny walczącej o awans? Olewasz kibiców, więc dlaczego mają chodzić oglądać "mecze" twojego zespołu? Gram w grę, gdzie przyjąłem taktykę opisywaną przez ciebie i pogodziłem się z tym, że fani mniej licznie przychodzą na mój stadion. Wybrałe(m/ś) zarabianie na juniorach zamiast na kibicach. Wyobraź sobie sytuację że któryś realny klub ekstraligowy decyduje się jechać juniorami i olewając jakąkolwiek walkę w meczach. Jak długo i w jakiej ilości fani będą licznie stawiać się na takich meczach?

E: w końcu zaczniesz wygrywać to kibice zaczną wracać na twój stadion, lub będziesz posiłkował się transferami juniorów by nabić klubową kasę. każdy wybiera jakąś ścieżkę rozwoju swojej drużyny. Jeden walczy na ile sił i kasy starcza, inny nastawia się na szkolenie i życie z transferów