#64
Wtrącę tu moje trzy grosze,

Wszystko fajnie, jadę sparingi juniorami, na takie mecze i tak przychodzi garstka kibiców (moja pojemność stadionu - 33750 -;15000;17750;1000) mecze ligowe zaś najsilniejszą kadrą. Co prawda moi zawodnicy są do bani więc plecy przeciwnika oglądają często no jednak to mało ważne, proponuje się nam fankluby, nastrój kibica... ! Halo skoro zależność ilu przyjdzie ludzi ma być liczona od fanklubu który to będzie się zwiększał lub zmniejszał w zależności od wyników to chyba już samo to jest odzwierciedleniem nastroju kibica, czy nie?

Pogoda - na to nie mamy wpływu no jednak możliwość zadaszenia trybun w takim wypadku by się zdała. Kibice gości, to ciekawa propozycja, zakładam że nie będzie wprowadzona "burda na stadionie" i będziemy płacić koszty naprawy stadionu. Seria, tu odniosę się do realnego żużla, większość klubów raczej notuje porażki na wyjeździe i zwycięstwa w domu więc kibic idzie na stadion bo lubi żużel nie patrząc że tydzień temu dostali w d... gdzieś w pierdziszewie, oczywiście tu w grze serie występują często - właściwie cały sezon jest serią zwłaszcza dla zespołów z pierwszej trójki i dolnej czwórki ... ups zabrzmiało jak u stomatologa :/

Żeby nie było, ja jestem za wprowadzeniu tych zmian, proszę jedynie o rozwagę przy czynnikach jakie mają sterować tymi zmianami, warto pomyśleć o tym że skoro jako trener, manager i kibic chcę notować porażki to mogę zmniejszyć też pojemność obiektu by nie generować kosztów, że bilet nawet najdroższy powinien dobrze się sprzedawać przy promocji spotkania i wysokim miejscu w lidze, że właściwie poziom ligi również wpływa na frekwencje, że zespoły powinny mieć możliwość wycofania się z danej klasy rozgrywkowej.

Moi drodzy, prawda jest taka iż mój zespół jest za słaby na 4 ligę i kibice oleją to - rozumiem, jednak gdybym miał możliwość wycofania zespołu do niższej ligi to i kibic by przyszedł na stadion.

UWAGA !!! BY ZESPOŁY NIE ROBIŁY TEGO BEZ POTRZEBY A JEDYNIE DLA ZYSKU TO NALEŻAŁOBY WPROWADZIĆ OBWAROWANIE - ZESPÓŁ WYCOFANY BUDUJE FANKLUB OD ZERA

czyli na pierwsze spotkanie przyjdzie parę osób, i dopiero podnosimy swoją pozycję, jak pomyślisz by postawić jedynie na finanse to raczej się straci na początku, jak postawić na mentalne podejście do gry??? no ja się nudzę obecnie i meczy nie oglądam, bez znaczenia czy jestem na meczu czy mnie nie ma, ooooo i tu powinien być też mały handicap, ktoś kto jest obecny na meczu powinien zanotować 1% więcej kibiców niż przy braku managera. Wiadomo że nie zawsze się da być na meczu więc strata nie wielka no ale nagroda za obecność to dobry motywator do bycia na meczu.

Nie musicie się ze mną zgadzać, jednak przemyślcie to sobie.

Pozdrawiam Oczko
[Obrazek: 36cc2ad44b5d7.jpg]