#39
Dobiegł koniec SW Show. Wyniki są niesamowicie wyrównane a rezultat ostatnich dwóch konkurencji przedstawia się następująco:

Pary Seniorów:
1. ROW 27 (3)
2. Polonia Osielsko 27 (2)
3. Tarzan 21 (1)
4. Roko 16 (0)
pkt zdobyte na torze (pkt do klasyfikacji)

ROW i Polonia zdobyły taką samą ilość punktów w tej konkurencji, lecz wygranym ze względu na lepszego zawodnika (15 pkt) jest ROW.

Pary Juniorów:
1. Polonia Osielsko 14 (3)
2. ROW 9 (2)
3. Roko 3 (1)
4. Tarzan 3 (0)

W tej konkurencji z kolei remis padł dla Roko i Marka, lepszy był zawodnik Roko i dostaje 1 pkt do klasyfikacji.

Ostateczna klasyfikacja Finału:
1. Polonia Osielsko 14
2. ROW 14
3. Tarzan 4
4. Roko 4

Takiego wyrównania się nie spodziewałem pierwsza dwójka po 14 pkt druga dwójka po 4 punkty. O pozycjach decyduje ilość wygranych konkurencji, więc zwycięzcą drugiej edycji SW Show zostaje matti wygrywając z rekinem (4-2 w wygranych konkurencjach finału), tak samo 3 miejsce zajmuje Marek zdobywając lepszą pozycje (2gą w jednej z konkurencji).
Gratuluje i serdecznie dziękuję za udział w tym turnieju obu edycjach. Daliście pokaz niesamowitej walki szczególnie w tym niezwykle wyrównanym finale Uśmiech
Niestety na razie nie planuje kolejnej edycji ze względu na powrót LM co zabiera dzień czwórmeczy jak i reszte turniejów które biorą sparingi, zostaje tylko konkurencja zawodów indywidualnych co bardzo ogranicza pole manewru oraz zamysł turnieju.

Fajnie że mogłem tworzyć dla Was ten turniej trochę inny niż reszta i mam nadzieje że się Wam podobał Uśmiech