#5
Post Informacyjny

1.
(2018-02-03, 16:54:40)kamykov napisał(a): Dobra to ja zrezygnuje. Niech w moje miejsce pojedzie drużyna która ma zapał , bo raczej ja go nie mam.  Ja już nie ogarniam dwukrotnego starzenia zawodników. Smutny

Nie pozostaje nam nic innego jak uszanować Twoją decyzję kamykov. Ankieta wykazała, że większość woli jechać normalnie no i Marek79 myślimy dość jasno i fajnie uargumentował to stanowisko.
Dziękujemy za udział w dotychczasowym edycjach, na zawsze zapisałeś się na kartach historii Ligi Rezerw zdobywając 3 z rzędu mistrzostwa i wygrywając Mistrzostwa Par.
Gratulacje! Dziękujemy za udział i wkład! Do zobaczenia może jeszcze kiedyś! Uśmiech


2.
Drużyna OKS OSOWIEC na wskutek zebranych już 3 wykluczeń została zdyskwalifikowana z turnieju. Kolejne spotkania do końca sezonu będą weryfikowane jako walkowery na korzyść jej przeciwników.
W Mistrzostwach Par, zawodnicy w spotkaniach z ów drużyną będą dostawać po 15 pkt


3.
Drużyna GKS WYBRZEŻE po 5 kolejce rundy finałowej zgromadziła 3 WO, co skutkuje jej wykluczeniem z turnieju! Jednak jako, że przed nami ostatnia kolejka a ekipa ta punktowo jedzie w turnieju już w zasadzie o nic, postanawiamy przymknąć na to oko i normalnie odjechać ostatni mecz. Nie oznacza to jednak, że będziemy tak robić zawsze! Ku przestrodze Język

4.
IV Edycja Ligi Rezerw została zakończona