#1
Gdy widzę co jest na LT to aż mnie ciarki przechodzą. Co prawda, ja akurat skorzystałem z tego faktu (tragedii) i moi juniorzy sprzedali się za zawrotne pieniądze aleeeee..... miałem ich sporo już przed transferami.

Mam taka propozycje:
Proszę stworzyć „nowych” zawodników na LT - bez historii. Powiedzmy ze 100-200 nazwisk. Zapotrzebowanie należy zbadać.
Niech to będą zawodnicy w całym przedziale wiekowym od 16 do 36. Niech maja sensowny poziom skilla i xp na dany wiek oczywiście w widełkach (wcale nie aż takich małych) Wiadomo jedni gorsi drudzy lepsi.

Wg mnie spowoduje to :
-odpływ kasy od najbogatszych którzy jak ja maja jej po prostu za dużo i nie ma co z nią zrobić, a przecież nikt jej nie dostanie.
-możliwość realnego wzmocnienia się dla wielu graczy na odpowiedni poziom - bogatsi wydają fortuny na najlepszych biedniejsi biorą tych niezłych ale za sporo mniejsze pieniądze itp
- ruszy grę przynajmniej na jakiś czas bo coś ciekawego będzie się działo i to dla wielu graczy.
-gdyby zrobic to w „transzach” po X zawodników dziennie wydłużyłoby to okres zainteresowania ale to zostawiam do decyzji szefostwa

Chciałbym likwidacji FFP. Ma ona sens tylko przy zaawansowanych budżetach którego w naszej grze nie ma, wiec to dodatkowy wpływ który z kasy która powinna wg mnie znikać na podatki itp (jak w ZUS US itp)


Personel.... tyle o nim było mowy a tu nic.