#1
ID Klubu: 11710
ID Zawodów:
Link (do podstrony):
ID Ligi:
Zrzut ekranu: [Obrazek: 8134706136b42331.png]

Opis:
Chciałbym sie pochylic nad skokami w szkółce. GM_Arek i GM_Kuba czy pracując nad zmianami w grze robiliscie coś przy szkółce? Chodzi mi o zawodnika Jan Hendrik Rohm. Jak widać przyszedł do szkółki 16 listopada. Od tej pory mial w sumie 8 skoków w szkółce. Wszystkie od samego poczatku miał +2 mimo talentu 5. Jeszcze nigdy powtarzam NIGDY nie miał skoku +3 a zawodnicy z niższymi talentami owszem. Czy tu tez wystepuje tzw losowość i po prostu mam pecha? Bo to aż niemozliwe jest. On juz nigdy nie nadrobi strat i moge po prostu go wywalic ze szkółki bo wyjdzie z niej max ze srednia 52. Zreszta widać po skokach zawodnika Radek Kaszpar ze tez ostatnie skoki same +2. Ta sama sytuacja jest z zawodnikiem Kindzierski ktory dopiero przyszedl i pierwsze skoki oczywiscie +2. Ja nie wymagam od tych zielonych samych skokow +3 ale na moje jest cos ewidentnie nie tak ze skokami u zawodników z talentem 5. Gdzie ten zawodnik Rohm wg tabeli procentowej ma te 55% jeśli chodzi o skok +3? Nie wiem jak jest u innych graczy.