#1
Mam propozycje dla Wszystkich dotyczącą wprowadzenia możliwości prowadzenia (oficjalnie) drugiego zespołu w rozgrywkach ligowych. Oczywiście wprowadziłbym pewne ograniczenia, dodatkowy koszt prowadzenia drugiego zespołu, brak możliwości jazdy II składem wyżej jak w 3 lidze, przy tej samej sprawności dla wszystkich -jej spadku wykluczyło by to kombinowanie i ustawianie meczy po to by ci sami zawodnicy walczyli w 2 meczach w ten sam dzień.
Wprowadzenie II składu wykluczyło by kombinowanie i zakładanie wielu kont, już teraz gracze nawet się nie kryją ze maja po dwa trzy konta, co sprawia, ze czuje się oszukany, ba ja przestrzegam zasad jakie tu panują i chciałbym podobnie być traktowany przez innych -uczciwie, ale jeśli ludzie tak robią ukróćmy to w ten sposób ze każdy będzie mógł prowadzić swoją drugą drużynę, to rozwinie zawodników rezerwowych, juniorów i jednocześnie uatrakcyjni grę dla nowych graczy bo będą mogli zaczynając zabawę zmierzyć się z rezerwami, a nie od razu z rozwiniętymi zawodnikami danej drużyny, co często na starcie zniechęca nowych graczy.

Liczę na  owocną dyskusję, za argumenty typu ''nie bo nie'' lub ''nie po to rozwijałem swoich zawodników żeby teraz ktoś teraz miał łatwiej''- dziękuje z góry. Ja uważam ze taki pomysł rozrusza towarzystwo i zachęci do gry i w większej ilości graczy będziemy się wspólnie tutaj bawić.