#27
uklppu to Ty czytasz z niezrozumieniem gdzie ja napisałem ze mi pensje nie pasuja? Mi nie zalerzy czy ja bede płacił jak to z Twojej pieknej matematyki profesorskiej wyszło Duży uśmiech 8500 czy 8330. Tutaj cały czas jest wałkowany watek wysokosci opłat przy przedłuzeniu i jak sie takich jak Ty czyta to rece opadaja probujesz tylko zniechecic zeby juz nie wypowiadac sie na forum (np czepiac sie gramatyki i ortografii) zeby tylko Twoje zdanie było najwazniejsze forum to nie jest Twoja prywatna rzecz! Jak masz teraz mi cos do powiedzenia to zapraszam na priv panie profesorzeDuży uśmiech

Wracajac do watku to nadal upieram sie przy tym aby wprowadzic jakis sensowny regulamin finansowy dla wszystkich lig (najwazniejsze przedluzanie kontraktow) no i niech stefik sie wypowie jak to jest teraz niech zrobi nam jakas krotka tabelke jak to wyglada teraz we wszystkich ligach i sprawdzimy ile to faktycznie kolega ukppku płaci za podpis swoim bo z moich informacji wynika ze nie ma wielkiej roznicy miedzy 3 a 6 liga, no ale kolega jest chyba wyzej lige wiec moze faktycznie wiecej płaci?
Bo jesli faktycznie ma zostac tak jak jest teraz to bez juniorow idzie jechac zostawic piatke solidnych seniorow a juniorow w razie potrzeby kupic z LT za grosze (mamy po zakupie na 2 sezony) i mozna jechać.

Edit
Juz chyba było cos robione w tej kwestii bo u mnie ceny zmalały miedzy seniorami a juniorami do kilku dziesieciu tysiecy bo wczoraj wszystko było jeszcze rowno nie wazne czy junior czy senior, ale nadal uwazam ze juniorzy to lekka przesada zeby to jeszcze jakis talent byl z w miare wysokim skilem a mizeria straszna tylko chyba ze ma 16 lat dlatego woła niecale 180tys za kolejny sezon