#8
bez obrazy kolego ale przeczytaj jeszcze raz to co napisałes

" traci codziennie sprawność " nie codzienie a co tydzien !!

"Jezeli kupi ktos takiego dziadka, zanim osiagnie pełną sprawność, będzie miał już takie spadki skili, że stanie się bezuzyteczny, a i część pójdzie na emeryturę "

nikt nikogo nie zmusz do kupowania pozatym jak napisał Squall1 " od niedawna trenować sprawność jako trening " i tu ma racje

a ja od siebie dodam ze joko wolni trafiaja najlepszych 200 zawodników !! i nie zagladaj innym do klubu a zajmij sie budowaniem !! dodam ponadto ze zawodnik jest tyle wart za ile udczciwie ktos go kupi nie isttny jest wiek a przydatnosc w danej chwili do druzyny ! co prawda nie mam 50 zawodników ale jestem przeciwny ograniczeniom !


kolejna bzdura " Niestety kilku graczy zabiera większość sprzedając pózniej po zawyżonej cenie z mniejsza sprawnościa " zawodnik jest tyle wart ile kos zapłaci w danej chwili dowód??

10 mln za Klaudiusz Ryfa WWG Promień Żary 2012-01-10 10 952 307 zł

http://www.speedway-world.pl/i,arch_trans-328

i nie piszcie tutaj ze tyle jest wart bo ma 16 lat !! bo pewnie wiekrzosc z was napisała by zawyzona cena !! skandal !! bo nie stac was !

" (nie jest wstanie tylu wytrenowac) " kolejny bełkot ! skile takie jak siła,tj,ts,kondycja itd rosna kazdego dnia wiec wartosc zawodnika teoretycznie wzrasta kazdego dnia , podkresle ponownie znajdzie sie udczciwy kupiec?? sprzedany i nie wazne za ile !! treningi odbywaja sie codzienie !! i to tylko wybór kazdego z nas jaki skil bedzie trenował !!

a co najwazniejsze napisze dla graczy nowych co dopiero zaczynaja gre !! jak pogracie kilka sezonów w SW to tez bedziecie mieli pieniadze zawodników !! nie mozna miec wszystkiego odrazu tak jak wiekrzosc z was chciała by ! i tylko narzeka ze nie ma pieniedzy w SW, zawodników itd !! a pograc kilka sezonów !! rozbudowac stadiony !! a nie tak jak widze po 3-5 tys stadion !! i pieniazki chcecie miec?? zazdrosc was zżera !! na moje i innych graczy mecze po ponad 10 tys ludzi przychodzi to stac nas na duze transfery i posiadanie szerokiego składu ! to tyle na temat zagladania w inne kluby !! ja nie patrze i nie zazdroszcze gracza extraligi co graja dłuzej odemnie ze maja leprzych zawodników i wiecej pieniedzy .