#15
no cóz widze, że nie ma sensu bronić moich racji. "Góra" zadecydowała, że nie ma potrzeby robienia limitu
SM to przerabiał SW też widocznie przez to będzie musiał przejść
W SM-ie ilość zawodników z forma 40 była oszałaiająca, bezwartościowi zawodnicy, którzy mimo dobrych skili nie byli nic warci. Wprowadzenie limitu rozwiązało problem.
Chciałem żeby to wprowadzić, ze względu na nowych graczy, którzy nie wiedzą na początku co dobre a co złe. Sam w sm-ie padłem ofiara formy 40 i tylko mój upór sprawił ze nie rzuciłem w diabły tą grę (brak mi palców i rak ile razy chciałem rezygnować).
W przeciwienstwie do innych nie widze tylko czubek własnego nosa, ale staram się patrzeć też na innych i coś pomóc.
W wysypie wolnych strzelców sa najlepsi zawodnicy? POlemizołbym. Jezeli 30-latek ze sprawnoscia 0 i z niezlymi skilami jest dobrym zawodnikiem to chyba jakas pomyłka. Nastepnym razem wzialbym pod uwagę sprawnosc i potencjal (czyli ile jeszce mozna wytrenowac przed emerytura)
Poziom zawodów od 4 ligi jest żenujący. I z jedna przyczyn jest własnie ogromna ilosc zawodnikow bez sprawnosci. Ale co tam wy tam z góry wiecie o tym. Zastanawialiście się czasem dlaczego jest tyle nieaktywnych druzyn?
Innym parametrem który tez wypadaloby wprowadzic jest limit wystawiania zawodnikow w ciagu dnia, ale mam to gdzieś czy się to wprowadzi czy nie, niech się dalej syf robi ... kiedyś mi przyznacie rację