#6
Obiecywałem że będzie małe podsumowanie Finału, więc proszę Duży uśmiech

Po raz kolejny zwyciężyło Victory Leszno, którzy jak na razie nie mają zamiaru oddać tytułu mistrzowskiego żadnej drużynie. Finał wygrali dość dużą przewagą bowiem aż 18 punktami, co w finale jeszcze się nie przytrafiło. Za to była ciekawa walka o pozostałe miejsca na podium. V-ce mistrzostwo zgarnęła po raz pierwszy drużyna Polonii Ostrów, dla której był to juz 4 finał. Wyprzedzili o 6 pkt poprzednich v-ce mistrzów z Gorzowa. Dobrze też spisał się beniaminek Eligi Promień Żary, który przegrał zaledwie 2 punktami walkę o podium, ale mimo to może zaliczyć debiut w Elidze do jak najbardziej udanych, teraz powinni się liczyć w stawce. Warto dodać że składy tych drużyn w przyszłym sezonie nie powinny ulec większym zmianą, więc każda z nich liczy przynajmniej na powtórkę z tego sezonu.

Dziękuję wszystkim za udział w tym sezonie i mam nadzieje na jeszcze większe emocje w następnym Uśmiech

Obecnie próbuję robić ranking LJ, lecz aby było to sprawiedliwe wymyślam jakiś wzór. Narazie mam kilka propozycji, ale niestety w każdej ktos moze być poszkodowany. Gdyby ktoś miał jakiś pomysł to proszę o zgłoszenie się do mnie na PW. Jak to mówią co dwie głowy to nie jedna Duży uśmiech