#11
Pozwolę sobie przytoczyć tu pewien fragment rozmowy(oczywiście między na wyższym szczeblu):


A te procentowe prawdopodobienstwo na juniora to na jakiś okres czasu się liczy? czy każdego dnia mając na przykład 11 poziom mam 51% (mała poprawka 53% bo z przydziału za 11 poziom jest 33% + z dofinansowania 20%) szans ze przyjdzie ktos do szkolki?
Przecież w takim tempie nie wyrobimy z ich iloscia... co 2 dzień junior?


To zrobim losowanie juniora raz w tyogdniu np w sobotę i git. Ukppku tak. an długoś ctrenignu ma wpływ talent, wiek oraz poziom danego skila.


Masz na myśli że cotydzień bedzie jeden nowy junior gośćił w szkółce ? Jeżeli tak to git, a jeśli masz na myśli takie losowanie jak teraz codziennie sie odbywa to nawet o tym nie myśl


Popieram ........ Co to za problem że przy 15 poziomie szkółki będzie szansa że co drugi dzień przyjdzie nowy junior ?? Może się okazać że będzie to junior kompletne dno, a więc i tak się go zaraz wyrzuci, więc ja jestem za tym żeby losowano codziennie i szanse na przyjście byłby takie jak ......... podał. Pozatym każda szkółka ma swoją "pojemność" więc będą przychodzili tylko do momentu jej zapełnienia, a później to już od nas zależy czy wolimy trzymać to co do tej pory przyszło czy może jednak pozbyć się najsłabszego ogniwa i czekać na perełkę.

Ja podważam jednak po raz kolejny (już wcześniej rozmawiałem o tym ze .......) problem długości czasu na oczekiwanie skoku. Obecnie w szkółce zawodnik przy pełnym dofinansowaniu i max talenice na przetrenowanie jednego skila potrzebuje ok. 7-8 dni treningowych, czy zmieniając ten czas na 17 dni czyli o 100 % nie strzelimy sobie w stopę ?? Może okazać się że to co wyjdzie ze szkółki to będzie totalne dno !! Proponuję zatem przemyśleć dokładnie bo całość zamysłu szkółki jest rewelacyjna i szkoda by było ją zepsuć przez takie niedopatrzenie. Moje pytanie brzmi czy ktoś kto tworzył ten projekt obliczał przypuszczalnie przy różnych założeniach z jakimi skilami zawodnik wyjdzie ze szkółki ??






Dałbym sobie rękę uciąć że zostały naniesione poprawki...

Z tego co wcześniej widniało w tabeli od 1-4 poziomu w szkółce można było mieć 2 juniorów,a dopiero od 5 poziomu szkółki było dostępnych 6 juniorów...coś się zmieniło przez noc że jest inaczej???

A wracają do przytoczonego fragmentu rozmowy...Wiele osób nie wie jak się podejmuje decyzje w SW...Rozmawiają Ci których jest stać na takie zmiany i nie mają z nimi zbyt wielu problemów,jest tylko docieranie i ustalanie żeby było ok dla elity...


14latek talent 5 skoki: 22.06 +2 T | 18.06 +3 S | 13.06 +3 St - dobrze zapowiadający się junior(szansa na dobry transfer,na możliwość rozbudowy szkółki)...na nowych zasadach...nie możliwe,jego wartość spadnie 3 krotnie...z czego pytam grzecznie mamy brać pieniądze na rozwój szkółki jak się Nam nóż w plecy wbija...Starym wyjadaczom nie odpowiadały te same zasdy obowiązujące dla wszystkich???Raczej nie...gracze z niższej półki nawet chyba nie byli pytani o zdanie...Ci co mają 6,10 poziom i wyżej mają zlewę na tych,których nie stać nawet na obozy dla zawodników...co dopiero o rozbudowie szkółki...sporo się dzisiaj naczytałem jak się podejmuje takie decyzje...żal...to samo co w eSeMie,żądzi kasa...i elita...