(2016-09-06, 21:47:21)tofik napisał(a): to może teraz ja swoje wcisne . Uprzedzałem aby przy XP nie grzebać z uwagi na to że to XP samo z siebie sie nie bierze tylko trzeba na to sobie zapracować poprzez bycie na meczach , stosowanie zmian tak by robić XP i utrzymywać jednocześnie sprawność . i tu poszło we złym kierunku bo na tym korzystaja tacy gracze którzy logują się na czas meczu ligowego > Kolejna sprawa jeśli chodzi o juniorów i powiem tak że mając w szkółce juniora w wieku 12 lat i gracz który dba o takiego juniorka i ma go w składzie po to by mieć go na lata to wiek zawodnika 28 lat i wysyłanie go na emeryture i nazywanie go już staruchem to kolejny bład w grze bo zamiast się cieszyć takim grajkiem to trzeba patrześ na to że w każdej chwili pójdzie na emeryture i to jest kolejne nieporozumienie w grze b owychodzi na to że lepiej kupić jak prowadzić szkołke i tu trzeba radykalnych zmian.
Z mojego punktu widzenia teraz osoby które były codziennie w grze trenowały , jechały codziennie sparingi , brały udział zawodach indywidualnych , czwórmeczach właśniie powinne odnosić przewage nad graczami którzy loguja sie raz na jakiś czas a teraz to zabrano i poszła gra w kierunku takim że nie ma to żadnego znaczenia czy gracz jest obecny na meczu czy też nie

Podpisuję się pod tym postem rękami i nogami. Drastyczne zmniejszenie roli doświadczenia oraz emerytura już od wieku 28 lat (!) to coś niewyobrażalnego. A niektórzy podnosili nawet głos o spadkach XP! Ludzie... Nie tędy droga. Droga wiedzie przez kondycję i sprawność oraz odpowiednie połączenie tych dwóch składowych.