Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusje
Raczej jednak zostawimy te 5 drużyn. Wczoraj Henrik mi pisał o minusie przy 6 drużynach, bo można 3 mecze wygrać np. 60:30 i 3 przegrać 47:43. A znowu 7 drużyn to za dużo. Więc zostańmy przy 5. I proszę kapitanów o zapraszanie do swoich klanów drużyn i zrobić wtedy więcej podklanów, bo wg. mnie chętni są tylko nikt się nie kwapi do założenia własnego klanu (nie mówie tu o obecnych liderach klanowych) , a jak się już zapoznają z tymi rozgrywkami może będzie więcej chętnych na założenie własnego klanu. Takze róbcie podklany nawet z 3-4 bo naprawde nie trudno napisać do managerów i że tak napisze "zdobyć ich". Oczko A dzięki temu 1 sezon będą nadal te 4-5 głównych klanów z kilkoma podklanami, a za sezon te podklany znikną i zmienią sie we własne, osobne klany Oczko
Odpowiedz
Mam takie pytanko:
Jeśli klan będzie miał kapitana i vice kapitana to czy ja jako kapitan rodzinny w razie czego też będę mógł wystawić skład na ligę jeśli ta dwójka zawali??? Czy może lepiej być v-kapitanem w każdym klanie???
Odpowiedz
Będziesz mógł Ty wystawić Oczko
Odpowiedz
Panowie i co ze startem 5.06.?? Bedzie 1 kolejka?
Odpowiedz
Tak, będzie. Do dzisiaj są zapisy, a teraz postaram się szybko zrobić terminiarz, chociaż na kilka kolejek.
Odpowiedz
kiedy ruszamy bo nie wiem ktore piatki zajmowac...

[Obrazek: 2.jpg]
Pozdrawiam @ll
Odpowiedz
od piątku 5.06
[Obrazek: 37.jpg]
Odpowiedz
05.06??? chyba 05.08....

[Obrazek: 2.jpg]
Pozdrawiam @ll
Odpowiedz
od nastepnego piątkuJęzyk
sothis miał kac vegasOczko
Odpowiedz
Mam pytanko: ponieważ jedna moja drużyna(IMPERIALNI) ma tylko 4 aktywnych graczy to czy mogę zrobić transfer w czasie sezonu z innego mojego teamu(np. z PRETORIANÓW)???
Odpowiedz
Tak, możesz Uśmiech
Odpowiedz
A Jeśli drużyna ma 8 zespołów w tym kogoś nieaktywnego to czy tą drużynę można by zastąpić jakimś nowym zespołem
Odpowiedz
Tak można. Nie ma ograniczeń co do maxymalnej ilości drużyn w klanie.
Odpowiedz
Kiedy zapisy na nowy sezon???
Odpowiedz
Już
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości