#8
Moim zdaniem lepiej zainwestować w reklamę na stronie internetowej. Będąc na stronie np sportowych faktów użytkownik zobaczy link (reklamę) - kliknie i już jest u nas. A tak, czytając gazetę musi ją mieć przed komputerem, wpisać ręcznie adres strony i wejść. Poza tym nie każdy czytelnik gazet korzysta często z komputera. Skoro kupuje i czyta gazetę żużlową to wątpię aby często bywał na internecie szukając informacji o żużlu. W końcu wszystkie info ma w gazecie - statystyki, newsy, plotki itd.

Dla mnie nr 1 to reklama na portalu z informacjami żużlowymi. Może być ewentualnie reklama na stronie klubowej np Falubazu, gdzie jest sporo kibiców. Wiadomo, taka strona ma na pewno więcej odwiedzin niż strona np. Ostrovi Ostrów, choć i reklama będzie pewnie droższa... no ale, coś za coś. Można ewentualnie pomyśleć nad reklamą na stronach oficjalnych zawodników, choć tutaj raczej mało byśmy zyskali popularności. Już lepiej byłoby zareklamować się na stronach poświęconych grach przeglądarkowych jak np www.gryprzegladarkowe.net

Ja jestem jak najbardziej za zrzutką. Możnaby pomyśleć nad jakimiś pamiątkami w zamian za pomoc. Powiedzmy za pomoc (obojętnie ile kto zapłaci) każdy otrzyma symbolicznego VIPa na miesiąc. To tak w tamach podziękowania administracji dla użytkowników za chęć pomocy.

Ja ze swojej strony na pewno coś przeleję na konto. Póki co próbuję reklamować stronę na facebooku i Wam też to polecam.

Dodawajcie informacje o grze na facebooku, opisy na gg, na innych forach link w sygnaturkach, mówcie o grze w swoich szkołach kolegom, znajomym z pracy. Reklama powoli będzie się dalej sama nakręcać, najgorzej zacząć.
[Obrazek: pmsuserba_xhwrhen.jpg]
http://www.speedway-world.pl/i,zagraj-6135 - zaproś Polish Master Team na sparing!