Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapisy na VII sezon Ligii Miast
#16
Ok spoko, w takim razie możecie podać składy w piątek wieczorem. Ogólnie chodziło mi o to żeby podać je do czwartku bo w piątek na weekend wyjeżdzam, ale w sumie składy do ustalenia terminiarzu chyba nie są mi potrzebne, ważne żebyście zdążyli wystawić składy na kolejkę do wyznaczonej daty (zależy czy padnie na gospodarzy czy gości)
Odpowiedz
#17
Wojak Team
1. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) Eliga [C]
2. Polmo (mendzel) 1 liga
3. Ostrowskie Diabły (Casaletto) 2 liga
4. Real Starszydle (Rusek) 3 liga

Mocny Full Team:
1. Paula Bydgoszcz (Paula)
2. Promień Żary (ukppku) 1 liga
3. WandaNowaHuta (MichalKR) 2 liga
4. Lubella Lublin (Roko) 3 liga [C]

Lech Premium Team:
1. Liegh Adams Team (jachu95) 2 liga
2. Buczka Tarnów (pietrek) 3 liga
3. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 4 liga
4. DZM Unia Dębica (zumazax167) 5 liga [C]

[Obrazek: 2.jpg]
Pozdrawiam @ll
Odpowiedz
#18
RODZINA GWARDIA
kapitan rodziny: kamykov

Krzyżacka Gwardia
1. Anioły UNIBAX (teves) kpt 1
2. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 2
3. KS Adriana Toruń (adja) 2
4. Apator Toruń (Kwiatek) 2

Anielska Gwardia
1. KS Apator (grzechoo) 3
2. KS Apator Toruń (Sleevin) 3
3. ApatorS (Marcelinio) 3
4. Alfa Lubicz (kielpin) 3

Toruńska Gwardia
1. LOT Czerniewice (Janek1449) kpt 4
2. KSA 1962 (ZAJAC17) 4
3. Marasy Toruń (Devilt2) 5
4. Krzyżacy (mario) 3


Stalowa Gwardia
1. KS Skarpa Toiruń (Testament) 4
2. Czarni Inowrocław (Jack21) kpt 5
3. Unibax1962Toruń (Matys94) 5
4. Ks Apator Toruń (komputer96) 4
5. Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 4
6. KS Stal Toruń (Kamilex) 5
Odpowiedz
#19
Rodzina 'TIGERS':

Prezes: Speed
V-ce prezes: matti_1

YOUNG TIGERS:
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Eliga
2. Polonia Osielsko (matti_1) 2 liga [C]
3. Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 2 liga
4. StalGorzow1947 (przemo1986) 2 liga

SPEEDWAY TIGERS:
1. Stupki Gniezno (Einstein) Eliga
2. Power Gniezno (Hyziu) 1 liga [C]
3. ZieloniGniezno (Zielony815) 2 liga
4. =LBN= (grzyb...) 3 liga

WILD TIGERS:
1. Victory Leszno (Speed) Eliga [C]
2. Unia Leszno (Junior1995) 1 liga
3. Polonia Leszno (Krychu710) 2 liga
4. Błyskawice Leszno (ghost123) 3 liga

JUNIOR TIGERS:
1. ZKŻ Załawcze (Marex87) 1 liga
2. Stal_Piaski (seba761) 1 liga
3. Wybrzeze (specjal2009) 2 liga
4. Lukas Lublin (Lukas86) 2 liga
Speed [C]

EVIL TIGERS:
1. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) Eliga [C]
2. Unia Tarnów I (Eureka) 1 liga
3. Fc Moherteam (Guti) 2 liga
4. Malemen Kraków (Rurek) 3 liga
Odpowiedz
#20
(2012-10-29, 18:19:36)adamowski10 napisał(a): Rodzina Sportowa Bydgoszcz

Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10

Sportowa Masters Bydgoszcz
FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 1 liga
ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - 1 liga
STARTLECHMA (lech) - 3 liga
Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - 3 liga ©

Sportowa Bydgoszcz
GKM Grudziądz (prezes) - 3 liga
Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 3 liga ©
Speedway Team Stal Gorzów (delfin) - 3 liga
Orliki Fordon (Vinyll) - 4 liga

Sportowa Junior Bydgoszcz
19Kolejarz (morello) - 4 liga
Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) - 4 liga
POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 4 liga
Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 4 liga ©

Little Sportowa Bydgoszcz
Kanarki Ostrów (DRK) - 4 liga
BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 4 liga
Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - 5 liga ©
BKS Polonia (oczko007dk) - 5 liga
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapisy na XVI sezon Speed 20 14,733 2016-03-17, 11:20:40
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XV sezon LM Mr. Zuma 12 9,980 2015-11-28, 20:47:47
Ostatni post: Speed
  Zapisy na XIV sezon LM Speed 16 15,128 2015-11-07, 13:02:13
Ostatni post: szuwarek
  Zapisy na XIII sezon LM Speed 9 8,562 2014-11-30, 22:37:01
Ostatni post: Mr. Zuma
  Zapisy na XII sezon LM Speed 11 10,618 2014-08-16, 11:53:51
Ostatni post: Jack21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości