#9
W poprzednim tygodniu wtedy kiedy była awaria mnie nie było, więc decyzje podjąłem na podstawie wiadomości na PW oraz tutaj.
Sprawdziłem mecze które są zorganizowane z 4 i 5 kolejki a które nie.
W Elidze i 1 Lidze sytuacja jest taka że zorganizowane na dziś 31.12 są 3 pojedynki, natomiast reszta jeszcze nie jest zorganizowana.
Więc decyzja taka w ELJ i 1LJ, te 3 mecze które się odbywają dzisiaj czyli: (nazwa wg organizatora)
Sparta Wrocław, Warsilia Gdańsk, Hawaiki Team Rzeszów wyniki mogą być wliczone z dzisiaj.
Pozostałe 5 pojedynków czyli:
Gryfy Bydgoszcz, LBN, Red Bull Leszno, Wybrzeze, KŻ Turbina Krzeszyce
zostaną rozegrane 7.01.2013 a 5 kolejka przesunięta na 14.01.2012

Natomiast w 2 Lidze sytuacja przedstawia się następująco
mecze 4 kolejki (wg organizatora)
Stupki Gniezno odbył się 31.12
Unia Tarnów I i Kanarki Ostrów zaplanowany na 7.01
Zieloni Gniezno (nie został jeszcze zorganizawany)
mecz 5 kolejki:
anty falubaz zaplanowany na 7.01

W związku z tym że w pojedynku (anty falubaza w 5 kolejce) wziąć udział powinny drużyny Krzyżacy Toruń, ROW Manhattan Rybnik oraz wojacy, a 2 z nich (krzyżacy i ROW) mają zajęty termin 7.01 na 4 kolejkę LJ, a antyfalubaz brał udział w pojedynku 4 kolejki (Stupki Gniezno) to decyzja jest następująca:
1 mecz 4 kolejki odbyty dzisiaj w Stupki Gniezno, zostaje zaliczony do tabeli, pozostałe 3 pojedynki zostają przesunięte na 7.01.2013.
Jako że anty falubaz zorganizował już 5 rundę ale póki jest tam zapisany sam, a 4 kolejke ma już zaliczoną, to całą 5 kolejkę łącznie z tym meczem przesuwamy na 14.01.2013

Podsumowanie co kiedy:
31.12.2012
4 kolejka Ekstra Liga Juniorów: (wg organizatora)
Sparta Wrocław
Warsilia Gdańsk

1Liga Juniorów:
Hawaiki Team Rzeszów
2Liga Juniorów:
Stupki Gniezno

7.01.2013
4 kolejka Ekstra Liga Juniorów:
Gryfy Bydgoszcz
LBN

1 Liga Juniorów:
Red Bull Leszno
Wybrzeze
KŻ Turbina Krzeszyce

2 Liga Juniorów:
Unia Tarnów I
Kanarki Ostrów
Zieloni Gniezno


5 kolejka wszystkie ligi 14.01.2013

Jeżeli coś jest niezrozumiałe to piszcie