Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej Polish Master [z nagrodami!]
#46
Kasjan Dłużyk

Jonasz Piotrowski
Brunon Andryszczak
#47
gdzie zaproszenia na sobotę?
[Obrazek: 37.jpg]
#48
Przecież turniej zorganizowany, brakuje trzech zawodników jeszcze.
[Obrazek: 3212.jpg]
#49
Marek tylko jak wiedzisz jest zmiana zrobiona i Adamczyk nie jechał w pierwszym turnieju i ma jechać w drugim a zapki dalej nie dostałem Język
[Obrazek: 37.jpg]
#50
Czemu Sz.Borowski (Anioły UNIBAX) jechał w 1 półfinale i teraz jedzie ponownie ?
#51
To i ja. Borys gozdalik

http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-14917
#52
Falubaz, Twój zawodnik jedzie już w tym dniu w jakichś zawodach a więc nie może wystartowac w turnieju. Co do Borowskiego to faktycznie, jednak nie będzie on licozny w 2 półfinale (w przypadku awansu)
[Obrazek: pmsuserba_xhwrhen.jpg]
http://www.speedway-world.pl/i,zagraj-6135 - zaproś Polish Master Team na sparing!
#53
Wyniki 2 półfinału turnieju Polish Master
1. 1. Witalis Żak (Promień Żary) (3,3,3,3,3) 15
2. Artur Adamczyk (Sparta Wrocław) (3,2,3,3,3) 14
3. Cezary Barawąs (Polonia Osielsko) (2,3,3,3,2) 13 )

4. Szymon Borowski (Anioły UNIBAX) (3,3,2,3,1) 12 (wykluczenie - zawodnik startował w 1 półfinale)
5. Oliwier Filipowiak (Krzyżacy R3 Toruń) (2,1,3,2,3) 11
6. Bonifacy Filipowiak (BKS Polonia Bydgosz) (3,0,2,2,3) 10
7. Bolesław Żmuda (Bicycle) (1,3,1,2,2) 9
8. Marek Bielaczyk (Werewolves Staszów) (1,2,2,1,2) 8
9. Klaudiusz Rembas (KugelSpeed) (2,2,1,1,1) 7

---------------
10. Piotr Szlagór (Grom) (1,1,2,2,0) 6
11. Bartosz Lotz (Wściekłe Pięści) (0,2,1,0,2) 5
12. Zachariasz Rokicki (TARZAN`S TEAM TARNÓW) (0,1,1,1,1)
13. Emanuel Nerczyński (Primavera Toruń) (2,0,0,1,0) 3
14. Benedykt Andrejko (bors stal gorzow) (0,1,0,0,1) 2




Zawodnicy oznaczeni kolorem zielonym przechodzą do WIELKIEGO FINAŁU.
W najbliższą sobotę (16 lutego) będzie miał miejsce WIELKI FINAŁ. Niebawem roześlę do niego zaproszenia.

A oto lista wielkiego finału:
1. Witalis Żak (Promień Żary)
2. Artur Adamczyk (Sparta Wrocław)
3. Cezary Barawąs (Polonia Osielsko)
4. Oliwier Filipowiak (Krzyżacy R3 Toruń)
5. Bonifacy Filipowiak (BKS Polonia Bydgosz)
6. Bolesław Żmuda (Bicycle)
7. Marek Bielaczyk (Werewolves Staszów)
8. Klaudiusz Rembas (KugelSpeed)
9. Remigiusz Iwanicki (GoodFeels Leszno)
10. Zbigniew Pawlak (Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.)
11. Samuel Królik (Demogorgon Wrocław)
12. Bogusław Jabłoński (GRYFY Bydgoszcz)
13. Herman Walczewski (Victory Leszno)
14. Augustyn Plewczyński (Unia Tarnów I)
15. Radosław Wilczyński (Polonia Ostrów Wlkp)
16. Lech Krupiński (GKM Grudziądz)

EDIT: Jako, że Klaudiusz Rembas ma już zajęty termin na za tydzień nie może wystąpić w wielkim finale. W jego miejsce wskakuje Szymon Borowski jako, że zajął 9 msc w 1 półfinale.
[Obrazek: pmsuserba_xhwrhen.jpg]
http://www.speedway-world.pl/i,zagraj-6135 - zaproś Polish Master Team na sparing!
#54
Choć w jednym finale mam swojego zawodnika Uśmiech
[Obrazek: 4199.jpg]
#55
[Obrazek: pmsuserba_xhwrhen.jpg]
http://www.speedway-world.pl/i,zagraj-6135 - zaproś Polish Master Team na sparing!
#56
thx Chris Uśmiech za wzorową organizację
#57
Kiedy następny tego typu turniej?
[Obrazek: 3212.jpg]
#58
Dzięki również wszystkim uczestnikom. Póki co myślę nad kolejnym turniejem, tym razem być może coś dla juniorów. Polish Master Junior Cup? hmm czas pokaże... Uśmiech
[Obrazek: pmsuserba_xhwrhen.jpg]
http://www.speedway-world.pl/i,zagraj-6135 - zaproś Polish Master Team na sparing!


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak wyboru zawodników zapraszanych a turniej szuwarek 4 1,722 2017-04-24, 22:43:14
Ostatni post: szuwarek
  Turniej Par SantiagoDD 4 2,837 2014-11-26, 21:04:53
Ostatni post: Mr. Zuma
  Turniej im. Mariana Rose SantiagoDD 13 5,778 2014-02-17, 15:11:40
Ostatni post: Jack21
  Turniej Indywidualny !! ggregory93 11 5,831 2014-01-30, 17:57:47
Ostatni post: ggregory93
  Turniej Indywidualny !! ggregory93 0 764 2014-01-30, 14:26:02
Ostatni post: ggregory93

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości