#60
Dla mnie przy zakładaniu druzyny powinien byc widoczny komunikat najlepiej duzymi literami mówiący o tym że 1 gracz = 1 drużyna w przypadku złamania tego punktu regulaminu bezdyskusyjny BAN!
Nieważne czy ktoś jezdzi w e-lidze czy 5 lidze sprawiedliwosc taka sama dla wszystkich....
A nie wymyslanie ze czekamy na transfer pomiedzy kontami... Po kiego grzyba transfer jest potrzebny?! Wystarczy ze jest osoba w miare ogarnieta, tworzy 3 druzyny A,B,C. Juz na samym wstepie ma wglad do jakiej ligi ja przydzielono jakich ma zawodnikow do dyspozycji, jak bardzo rozbudowany jest stadion... Juz na starcie "ma prawo" wybrac ta ktora daje w przyszlosci mozliwosc grania w wyzszych ligach. Ale ok pojdzmy dalej powiedzmy ze owy menager wybiera 2 druzyny A i B ktore prowadzi przez 2 miesiace (oczywiscie zakładamy ze nie jest kretynem samobojcą i logowania na kazde z kont robi w innym czasie lub jeszcze lepiej zglasza konta jako rodzinne) w czasie tych 2 miesiecy trafia się 1 czy 2 perelki w szkolce juniorow ktore ustawiaja go na najlblizsze kilka jak nie kilkanascie sezonów ( przyklad Sykiego z Smanagera-kto sie orientuje ten wie) i tak oto szczesliwy menager rezygnuje z druzyny B ktorej nie ma sensu prowadzic a przy okazji zrzuca z siebie ciezar nieuczciwego prowadzenia 2 druzyn, a z druzyna A zbiera szacunek jako uznany menager ktory potrafil doprowadzic druzyne do e-ligi i tam odnosi sukcesy...

Wiec otwarcie stwierdzam ze czekanie na dokonanie transferow pomiedzy druzynami jednego menagera jest pomyslem absurdalnym, bo chyba tylko dziecko z podstawowki jest na tyle naiwne zeby czegos takiego probowac... ;] A przekretów w tej grze jest mnostwo i zamiast od razu banować tworzy sie zabawa w szukanie powiazań transferowych ktore naturalnie nie wystapia u inteligentnego menagera... --> Oczywiscie kazda podejrzana czy zbanowana osoba ma prawo udowodnic swoja niewinność bo uczciwych graczy nalezy szanowac!

to tak ode mnie a propo tych dyskusji i pamiętnego goscia ktory okazal sie szczesliwcem bo wraz z zawodnikiem otrzymal kilkaset motorów gratis... Uśmiech)

Jedyną 100-procentową pewność wyłapania przekrętu daje powiązanie ekip adresem IP. 2 dni temu stefik wprowadził taką opcję, że nawet przysłowiowa mysz się nie prześliźnie. Jeżeli nie ma 100-procentowej pewności pozostaje nam tylko zastosowanie pkt.3 regulaminu tego tematu, który za każdym razem wywołuje falę dyskusji i zalewanie mojej poczty odwołaniami. Co do pierwszej części Twojego wpisu, to staramy sie wyłapywać i likwidować multikonta, co przy zmiennym IP jest równie trudne jak wyłapywanie lewych transferów.

Kolejne wpisy w tym temacie niedotyczące zgłoszeń podejrzanych transferów będą usuwane i karane blokadą konta na forum.