(2012-05-24, 19:04:14)Zdunek napisał(a): Gabriel Basiński (40933) daria dobrze pisze chce anulowac ten transfer bo chcialem klepnac kwote 80tys a ze wystawialem zawodnika za 800tys to nie popatrzylem na ilosc zer i tak padla kwota 800tys(mozilla pamieta ostatnie wpisy a nie czyscilem ciasteczek ani pamieci) prosze o anulowanie transferu i ponowne umieszczenie zawodnika na liscie.Dzwonilem nawet w tej sprawie do stefika ale nie odbieral tel.Smutny

// Ja jestem za tym, zeby z konta Roko przelać 720.000 na konto Zdunka bez cofania transferu, ale tutaj zadzialać może tylko Stefik. Powiązania ip nie ma.


nie wiem jak sie sprawa potoczyła?!!! ale jestem 100% przeciwny takiemu rozwiazaniu !!!

"// Ja jestem za tym, zeby z konta Roko przelać 720.000 na konto Zdunka bez cofania transferu, ale tutaj zadzialać może tylko Stefik. Powiązania ip nie ma.
[/quote] "

bzdura jakich mało!!! 810 tys bym za niego nie dał ani ja ani inni gracze!!! czyli nikt powyzej nie licytował !! ale moze ktos by dał np: 100 tys??!!!! transfer powinien w najleprzym wypadku zostac cofniety a w najgorszym po prostu roko powinien miec te pieniadze ( wirtualne) zawodnik zostaje u zdunka?? bez obrazy dlaczego chcesz pozbawic innych graczy mozliwosci licytowania powyzej 80 tys??!! a moze ktos da 90 tys moze 100 tys moze wiecej??!! dlaczego ma byc pokrzywdzony gracz " ROKO" ?? moze sprzedałby drozej gdyby nie pomyłka zdunka o 1 zero !! powiedzmy za 200 tys !!?!

najwiekrza bzdura tej gry= zawyzona cena!!!! zawodnik jest tyle wart ile ktos za niego zapłaci !! dowód?!!

Imię i nazwisko: Klaudiusz Ryfa (40530)
Klub: Promień Żary

http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-40530

. Imię i nazwisko Przeszedł z: Do: Data: Kwota:
1. Klaudiusz Ryfa WWG Promień Żary 2012-01-10 10 952 307 zł

a to nie jest zawuyzona cena dla wielu graczy?? (ich opini ) i bede ten przykład podawał za kazdym razem . pzdr