Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne gry - via www
Witam, pochwalcie się czy gracie w inne gry via www...
Ja np. gram tylko w Speedway World, tak jakoś tylko gry sportowe przyciągają moja uwagę (może dlatego, że innych nie próbowałem grać), ale chętnie zobaczę w co inni grają Zawstydzony
Odpowiedz
plemiona ;D
[Obrazek: 991.jpg]

Odpowiedz
Ja próbowałem wielu gier. Na stałe zostałem jednak przy trzech z nich.

1. Speedway-World
2. SManager
3. Farmerama Duży uśmiech

Powody są różne. 1 - gram, bo gra jest fajnie rozbudowywana i posiada wiele ciekawych opcji których brakuje np. przy pozycji numer 2. 2 - Gram, bo była to dawniej jedyna tego rodzaju gra na rynku. I mimo, że raczej stoi ona w miejscu to kontynuuję zabawę z uwagi na to ile czasu dawniej na to poświęcałem, i dlatego, że grają w to inni Język 3 - tak dla zabicia czasu. Gram też dlatego, że gra w to moja dziewczyna Duży uśmiech

Oprócz wyżej wymienionych gier próbowałem sił w go2goal, plemiona, hattrick Język
[Obrazek: 59969,userek.jpg]
Wyślij zaproszenie - Zapraszam na sparing! : )
Odpowiedz
kosmiczni.pl
Coś dla fanów Dragon Ball'a
Ogólnie to jest prowadzona aktywnie, tylko że na początku nawet jest fajna gierka, lecz z czasem staje się ona żmudna... Ale mimo wszystko jak ktoś lubi DB to polecam
jak ktoś chce to przez ten adres:
http://www.kosmiczni.pl/register.php?r=239414
bo wtedy jak wbijecie 99lvl, to ja dostaje KP Duży uśmiech
Odpowiedz
A jeszcze jakieś znacie Uśmiech
Odpowiedz
Klasyka - Travian Oczko
Odpowiedz
Kiedyś grałem lub gram obecnie: plemiona, go2goal, soccerstar, managerzone, goalunited, smanager, speedway-m, onlinetennis, rockinrocket, farmerama Uśmiech Chyba wszystkie, mozliwe, że o paru zapomniałem Duży uśmiech
Odpowiedz
o jeny jest tego duzo:
zaczniemy od tych w których sie nie przykldam Duży uśmiech
-Football arena
-Charazay Manager
- Top eleven Manager (pakiet na fejsie)
- SMa
Odpowiedz
Kiedyś śmigałem w plemiona - gra wciągająca ale nie do ogarnięcia w późniejszym etapie
[Obrazek: 3e7u9.jpg]
Odpowiedz
Czy oprócz gier komputerowych, kupowaliście kiedyś karcianki kolekcjonerskie? Pamiętam jeszcze jaki był szał na to kilkanaście lat temu. Ach, to były czasy...
Odpowiedz
Plemiona hehe, to się działo.
Odpowiedz
Witam. Zapraszam do nowej odsłony FootballTeam, gra wystartowała 5 grudnia, na początku było dużo błędów, ale od tego tygodnia chodzi już dobrze. W grze wcielamy się w zawodnika drużyny piłkarskiej.

Jeżeli ktoś chce skorzystać z mojego zaproszenia (dla Was nagroda 200 energii w grze, a dla mnie 10% wytrenowanej przez Was energii lub kupionych kredytów) to zapraszam: https://game.footballteam.pl/join/ref/1133

Przy rejestracji można wpisać też kod bonusowy: FTSTART (daje z tego co pamiętam paczki w grze i chyba klucze do nich).

Porady dla nowych graczy: https://community.footballteam.pl/forum-76.html

Pozdrawiam
Odpowiedz
U mnie można dużo wymienić gier, jednak jesli chodzi o żużlowe tematy to będą to:
- Manager Mańskich - koniec gry
- STS (Speedway Turbo Sliders) - koniec kariery
- Speedway World - obecnie

A tak normalnie to pykam w Forza Horizon 4 na Xbox Uśmiech
[Obrazek: e8rNUda.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości