Ciekawy sezon za nami. Wiele zwrotów akcji i ciekawych meczy Oczko Pozwole sobie podsumować sezon Uśmiech

1. FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp - Wg mnie. zespół najlepszy w tej lidze, miał najbardziej wyrównanych , dobrych seniorów. I niezłego juniora. Zwycięstwo w Elidze nie przyszło jednak łatwo, ponieważ na prowadzenie wyszedł dopiero w ostatnich kolejkach, jednak co podkreśle Squall był zdecydowanie najlepszy i zasługuje na to zwycięstwo. Z całym szacunkiem w kolejnym sezonie ciężko będzie Squallowi obronić tytuł dojdą nowe zespoły + powoli zaczną wypalać się dwa mocne ogniwa Drzewców ,czyli 29 letni Baranowski i Stańczyk. Nic jednak nie można przesądzać i być może już kogoś szykuje w ich miejsce Squall.

2. Gryfy Bydgoszcz - Dużo nie brakło do pokonania Squall , sądze jednak ze w przyszlym sezonie Gryfy będa w srodku tabeli , poniewaz Demogorgon,Victory Leszno i Lotos Gdańsk zapowiadają się lepiej na przyszły sezon

3. Ostrowskie Diabły - Powiem tylko tyle, że troche miałem szczęścia i troche pecha , braklo 1 pkt w meczu z Gryfamii by zgarnąć wtedy bonus i mieć srebro.. Z drugiej jednak strony powinienem cieszyć się , bo i tak mam wysokie miejsce. W kolejnym sezonie myśle że celem moim będzie spokojne utrzymanie , może miejsce w środku ..

4. Victory Leszno - Zdaje się ,że zasłużył na więcej, ale zespół zaczął jechać mi się wydaje dopiero w 2 czesci sezonu i np. nie mogłeś już odrobić dużej straty z meczu przeciwko mnie żeby zdobyć ważnego bonusa który mógł zadecydować o brązie.

5. Lotos Gdańsk - Na początku byłem pewny,że Lotos weźmie udział w barażach , świetna 2 część sezonu i 3 mocnych liderów sprawia,że w kolejnym sezonie jest to kandydat przynajmniej na pudło w mojej ocenie.

6. Sparta Wrocław - To zespół nawet na pudło, ale w tym sezonie po prostu przegrał kilka ważnych pojedynków , zdobył tylko 4 bonusy i nie miał prawa być wyżej . Jednak w nast. sezonie duże szanse na wyższe miejsce.

7. ZKS Zdunek Rzeszów - Wg. mnie rozczarowanie .. w końcówce się odrodził , ale zabrakło czasu by wyjść z miejsca barażowego , dużo zależy od rywala w barażu jednak myśle, że Zdunek się utrzymie i w kolejnym sezonie będzie miał spokojnie środek tabeli , a może zawlaczy o medal.

8. RKS Kolejarz Rawicz - nie znam przyczyn tak słabej postawy Rawiczan w tym sezonie, bo poprzedni na to nie wskazywał .. Ciężko mu będzie w barażach i niestety uważam ,że zabraknie go w kolejnym sezonie w gronie Ekstraligowców.
[Obrazek: 22.jpg]