#31
Ucichło tutaj i to bardzo, a czeka nas ciekawy mecz Oczko Leszno z Bydgoszczą pewnie stworzą niezłe widowisko Uśmiech


Sparta Wrocław vs CWKS Resovia Rzeszów 70:20 - Nie ma się co oszukiwać, drużyna swk jest bardzo słaba na tę chwilę
Ostrowskie Diabły vs GKS Wybrzeże 70:20 - Szkoda,że brakuje GKS Wybrzeże, bo to była drużyna która mogła namieszać w tym sezonie Oczko wiadomo jako bot , nie ma żadnych szans ze mną.
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs RKS Kolejarz Rawicz 55:35 - Nie wiem jak tutaj typować, bo w ostatnim meczu RKS pojechał na prawde nieźle , jeśli utrzymają tę forme to stawiam na +20 dla Drzewców, bo u siebie to drużyna nie do pokonania :]
Victory Leszno vs GRYFY Bydgoszcz 50:40 - Stawiam,że zadecyduje atut własnego toru , Leszno u siebie jest bardzo mocne, ja tez się o tym przekonałem w SW Lidze, stawie że będzie tak jak w moim meczu czyli +10 dla Speeda
ZKS Zdunek Rzeszów vs Lotos Gdańsk 55:35 - Jest dwóch zawodników w Gdańsku, ale to zdecydowanie za mało +20, a może nawet więcej dla Zdunka który jest w grze o majstra
[Obrazek: 22.jpg]