#42
(2013-07-01, 19:24:28)misiek_kssg napisał(a): eżeli jeden z drugim kupili sobie jak za darmo kilku kozaków na 6 czy 5 ligę nie zwracając na ich zarobki, to nie znaczy, że ja mam płacić teraz więcej tym, którym przedłużałem kontrakty budując skład na lata itd., by im pensje spadały. Niby dlaczego mam płacić też więcej swojemu juniorowi, skoro może być taki sam jak jego rówieśnik w 5, 6 lidze ?

cholera tu nie chodzi o to że kogoś (a chyba starasz się też pić do mnie) nie stać na zawodnika i dlatego jest źle i szukamy zmian weź chociaż spójrz obiektywnie. No chyba mi nie powiesz skoro sam napisałeś "W żadnej dyscyplinie młokos nie dorówna staremu wyjadaczowi, dopóki nie zdobędzie odpowiedniego doświadczenia. " zatem młokos musi brać mniej niż doświadczony zawodnik a tak NIE JEST TU W TEJ GRZE!! o to głównie chodzi a nie o to że mi to przeszkadza, ja nie staram się dopasowywać gry do siebie a próbuje szukać rozwiązań i pomagać tak aby było lepiej a nie jak zawsze być na nie bo tak (w sumie coś dawno nic nie pisałeś aż się odzwyczaiłem od tego Twojego NIE Duży uśmiech) ja nie pcham się na salony bo też nie mam jak, ale czy naprawdę nic Cię nie denerwuje nic nie chcesz zmienić? podoba Ci się ta mega dysproporcja pomiędzy górą a dołem? jedni nie mają co z kasą robić i głupieją a drudzy zbierają 4 sezony żeby kupić kogoś kim będą mogli robi te spektakularne zmiany żeby wygrać mecz. Jeśli dobrze się przyjrzysz grze i przeanalizujesz odpowiednio to wyjdzie Ci że nikt na chwilę obecną kto zaczął gre w 2012 nie jest w stanie wejść wyżej niż 3 no może przy zajebi... wiatrach 2 liga bo aktualnie żądzą Ci którzy zaczęli od początku grę a dlaczego? bo mają 24 latków ze średnią ponad 80. Jak na razie zmiany m.in. szkółka w niczym nie pomagały drużynom z niższych lig. Podsumowując bo zaczynam odchodzić od tematu - tu wszystko rozbija się o mega niesprawiedliwość i dysproporcję a nie o to że ja chce sięgnąć szczytu
jeśli nie ruszamy pensji co jest wg głupotą bo są one z dup... brana jak narazie to zrównajmy tygodniówki bo nie powiesz mi że Eliga dostaje tygodniówki takie jak 6 liga - ale oczywiście tu dysproporcja może być tak? ale w pensjach to już nie?

(2013-07-01, 19:52:03)misiek_kssg napisał(a): Co to za logika. Karać nowinkami tych silniejszych, bo ktoś nie ma koncepcji/pomysłu i liczy na wynik w przeciągu sezonu ?

Tu chodzi o odpowiednie proporcje pensji które teraz są chore a nie żeby dowalić eligowcom!

(2013-07-01, 19:52:03)misiek_kssg napisał(a): Kasa w wyższych ligach nie jest kolosalnie wyższa, różnica jest w tym, że Ci wyżej odkładają kasę, gdyż wydają ją z głową. Nie kupują zawodników na sezon, byle tylko dowalić rywalowi ten jeden raz, a za rok zlecieć "piętro" niżej...

Ciekawe jest to co mówisz przez półtora sezonu uzbierałem 2mln - i kogo za to kupię? nikogo
[Obrazek: 5419.jpg]