Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parowe Mistrzostwa 4 Ligi
#1
Kolejny sezon już u progu także zapisy na kolejny sezon Parowym zwodów czas zacząć.

Turniej będzie odbywać się na zasadzie zawodów indywidualnych, start 21 grudnia. Ilość miejsc ograniczona - 32.

Zapraszamy do udziału, chętnych prosimy o wpisywanie się w tym temacie, zapisy do 12.12. (kto pierwszy ten lepszy).

Uwaga! Jeśli do 06.12 nie będzie kompletu par, zostanie otwarta możliwość zgłaszania par z 5 ligi oraz jeżeli do 10 nie będzie kompletu możliwe będzie zgłaszanie drugiego składu.

Pamiętajcie, zgłaszacie się jako klub, nie jako konkretna para zawodników!


_____________________________________________________________________________________

Regulamin zawodów:

I. Organizatorzy

Organizator:
1. Czarni Inowrocław (Jack21)


II. Zasady zgłaszania się

Zgłaszać się mogą pary z drużyn wyłącznie z czwartej ligi. Do turnieju zgłasza się zespół, nie para zawodników! tzn. do każdego turnieju można wystawiać różnych zawodników.
Ilość miejsc to 31 + 1 dla organizatorów. Decyduje kolejność zgłoszeń na forum.

III. Zasady rozgrywek

W pierwszej fazie turnieju pary podzielone są na grupy. Przydział do grup będzie losowy.
W fazie grupowej odbędą się cztery turnieje na czterech różnych stadionach, w których biorą udział wszystkie pary z grupy. Wybór czterech stadionów w grupie będzie losowy, w półfinale również. Finał odbędzie się na dwóch stadionach losowych i dwóch stadionach organizatorów turnieju.
O wyniku decyduje suma małych punków zdobytych przez parę w zawodach indywidualnych. Po turnieju podsumowuje się ilość małych punktów, ustala kolejność sumując punkty zdobyte przez parę.

Punkty z czerech zawodów indywidualnych się sumują, cztery najlepsze pary z każdej grupy awansują do półfinału.
Półfinały i finał odbywają się na tej samej zasadzie (4 turnieje, 4 stadiony, awans do finału - 4 najlepsze drużyny z półfinału).

IV. Zasady organizacji zawodów

Zawody rozgrywane są w sobotę najlepiej w godzinach od 10 do 14.
W terminarzu zostanie podane kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie zawodów w danym dniu.
Do soboty poprzedzającej zawody teamy zgłaszają na forum pary zawodników, którzy mają dostać zaproszenia na zawody.
Organizator danego meczu zobowiązany jest wysłać zaproszenia do poniedziałku, godziny 24, poprzedzającego zawody indywidualne.
Do wtorku godziny 24 organizator zawodów zobowiązany jest do wstawienia linku do zawodów na forum.
Organizatorzy do niedzieli godz.24 wstawiają uaktualnioną tabelę oraz rozpiskę na następne zawody.
Prosimy zakładać zawody indywidualne o nazwie: PM4L (nr kolejki), (nr grupy)

V. Postanowienia końcowe

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Przy porozumieniu z organizatorami w uzasadnionych przypadkach możliwe są odstępstwa od regulaminu.
Organizator zastrzega sobie prawa autorskie do regulaminu.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU !!!

________________________________________________________________________________________

Poprawna forma zgłoszenia: NAZWA DRUŻYNY (nick)

Lista zgłoszeń:
1. Czarni Inowrocław (Jack21)
2. Kościańskie Byki (MGRBarto)
3. Towers Wrocław (gregory7372)
4. Grunwald Budziwój (rickey)
5. BlackWolf (pedroart)
6. Primavera Toruń (piotrowskp)
7. Tatra Toronto (ptaszek74)
8. Speedway Euphoria (Mattex) ***
9. WosiuLionsSquad(Wosiu3)
10. K.S SERCE RADLIN (kropa46)
11. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper)
12. KM Psie Pole (Sandro85)
13. NM2012 (Raffik1607)
14. Marma Rzeszóww (siwy1296)
15. Kmż Lub. (Mati12)
16. Czerwono Czarni [ANTONIO]
17. DKŻ Unia Dębica (Zuma07)
18. atteam (aturski)
19. Alfa Lubicz (kielpin)
20. STARTLECHMA (lech)
21. Żks Ostrovia Ostrów Wlkp (Wilku1955)
22. TZ GNIEZNO (MARIAN)
23. TBU Tarnów (aris87)
24. Spartanie (ludwik)
25. Club Red Rabbit (etteruord)
26. Ahtung SC (purgazik)
27. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13)
28. Swiry Tarnow (sylta88)
29. motorteam (bastek)
30. żkż wola (janosik240)
31. PająkTeam (radzik75)
32. KS Apator (grzechoo)

_____________________________________________________________________________________

I RUNDA:

Grupa A:
1. Towers Wrocław (gregory7372) (28,29.27,29) - 40pkt
2. Czarni Inowrocław (Jack21) (26,25,27,25) - 34pkt
3. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) (19,21,21,21) - 24pkt
4. Alfa Lubicz (kielpin) (18,15,15,14) - 15pkt

5. atteam (aturski) (13,15,15,15) - 15pkt
6. Swiry Tarnow (sylta88) (10,9,9,10) - 8pkt
7. Speedway Euphoria (Mattex) (NS,NS,NS,NS) - 0pkt
8. żkż wola (janosik240) (NS,NS,NS,NS) - 0pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
21.12.2013 - Czarni Inowrocław (Jack21) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-29691
28.12.2013 - Towers Wrocław (gregory7372) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-29676
04.01.2014 - Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-30042
11.01.2014 - Czarni Inowrocław (Jack21) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-30740



Grupa B:
1. Club Red Rabbit (etteruord) (15,27,29,27) - 34pkt
2. K.S SERCE RADLIN (kropa46) (NS,24,24,23) - 22pkt
3. Marma Rzeszóww (siwy1296) (23,15,15,15) - 20pkt
4. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) (24,14,15,14) - 20pkt

5. Czerwono Czarni (ANTONIO) (NS,18,22,25) - 20pkt
6. WosiuLionsSquad(Wosiu3) (22,13,NS,10) - 10pkt
7. Żks Ostrovia Ostrów Wlkp (Wilku1955) (NS,6,NS,NS) - 1pkt
8. Spartanie (ludwik) (NS,NS,NS,NS) - 0pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
21.12.2013 - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-29695
28.12.2013 - Marma Rzeszóww (siwy1296) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-30017
04.01.2014 - WosiuLionsSquad(Wosiu3) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-30542
11.01.2014 - Czerwono Czarni (ANTONIO)
- http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-30709


Grupa C:
1. Kościańskie Byki (MGRBarto) (23,25,25,25) - 34pkt
2. Ahtung SC (purgazik) (14,27,27,25) - 33pkt
3. KM Psie Pole (Sandro85) (28,23,23,25) - 32pkt
4. KS Apator (grzechoo) (19,13,17,17) - 17pkt

5. STARTLECHMA (lech) (15,17,12,13) - 14pkt
6. DKŻ Unia Dębica (Zuma07) (11,9,5,5) - 6pkt
7. Kmż Lub. (Mati12) (NS,NS,10,9) - 4pkt
8. TBU Tarnów (aris87) (NS,NS,NS,NS) - 0pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
21.12.2013 - DKŻ Unia Dębica (Zuma07) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-29683
28.12.2013 - Kościańskie Byki (MGRBarto) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-30036
04.01.2014 - KM Psie Pole (Sandro85) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-30348
11.01.2014 - Ahtung SC (purgazik) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-30158



Grupa D:
1. KS Tatra Toronto (ptaszek74) (27,28,29,29) - 40pkt
2. Primavera Toruń (piotrowskp) (24,24,22,22) - 28pkt
3. BlackWolf (pedroart) (24,21,24,23) - 30pkt
4. NM2012 (Raffik1607) (16,15,10,17) - 14pkt

5. PająkTeam (radzik75) (8,17,7,12) - 10pkt
6. TZ GNIEZNO (MARIAN)(6,5,15,9) - 8pkt
7. motorteam (bastek) (9,8,4,2) - 5pkt
8. Grunwald Budziwój (rickey) (6,2,9,6) - 4pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
21.12.2013 - Primavera Toruń (piotrowskp) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-29687
28.12.2013 - Tatra Toronto (ptaszek74) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-29999
04.01.2014 - BlackWolf (pedroart) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-29706
11.01.2014 - motorteam (bastek) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-29716


_______________________________________________________________________________________

Zgłoszone składy:
Grupa A:
Speedway Euphoria (Mattex) -
atteam (aturski) - Błaszkowski Emanuel i Barbarczyk Paweł (Odyseusz Cembowski i Bernard Nikiforuk)
Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Longin Zawadzki i Donat Reczyk
Swiry Tarnow (sylta88) - Joachim Sidorowicz i Konrad Szameta
Alfa Lubicz (kielpin) - Mirosław Cegielski i Nicolas Parker
żkż wola (janosik240) -
Czarni Inowrocław (Jack21) - Kornel Oskaldowicz i Saturnin Walczak
Towers Wrocław (gregory7372) - Declan Langford i George Gandon

Grupa B:
WosiuLionsSquad(Wosiu3) - Bolesław Doręda i Paweł Grochowski
Spartanie (ludwik) -
Żks Ostrovia Ostrów Wlkp (Wilku1955) - Kostek i Suchecki
K.S SERCE RADLIN (kropa46) - Ursyn Wiącek i Gilbert Grzesiński
Club Red Rabbit (etteruord) - Florian Gadomski i Salomon Pawłowski
Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - Dionizy Prędota i Robert Szpecht
Marma Rzeszóww (siwy1296) - Stefan Konieczny i Arnold Kaźmierczak
Czerwono Czarni [ANTONIO] - Arseniusz Bąkowski i Saturnin Nawrat


Grupa C:
DKŻ Unia Dębica (Zuma07) - August Beszczyński i Wojciech Grążka
STARTLECHMA (lech) - Baden Lawley i Emilian Wawak
KM Psie Pole (Sandro85) - Jonasz Śramkowski i Kacper Szymańda
Kościańskie Byki (MGRBarto) - Mieczysław Oliszewski i Bolesław Paszkiel
KS Apator (grzechoo) - Radosław Wywrót i Arnold Grabski
TBU Tarnów (aris87) -
Ahtung SC (purgazik) - Maciej Parafiańczyk i Marek Bielaczyk
Kmż Lub. (Mati12) - komorowski i jankowski

Grupa D:
motorteam (bastek) - Onufry Szylder i Joachim Piotrkowski
NM2012 (Raffik1607) - Rainer Domański i Damian Gałązka
BlackWolf (pedroart) - Oliwier Olszański i Klemens Kępara
TZ GNIEZNO (MARIAN) - Kazimierz Rapczuk i Wincenty Goszczycki
PająkTeam (radzik75) - Roger Benke i Odyseusz Miszelski
Primavera Toruń (piotrowskp) - Herbert Gapiński i Leon Heliński
Grunwald Budziwój (rickey) - Mścisław Bogacki i Fabian Babik
KS Tatra Toronto (ptaszek74) - Leopold Wiącek i Lucjan Daniszewski
[Obrazek: 5419.jpg]
#2
Kościańskie Byki (MGRBarto) zapisuję się Oczko
#3
RUNDA FINAŁOWA:
1. KS Tatra Toronto (ptaszek74) (23,23,22,24) - 40pkt
2. BlackWolf (pedroart) (20,20,19,22) - 32pkt
3. Club Red Rabbit (etteruord) (16,15,16,15) - 18pkt
4. Towers Wrocław (gregory7372) (18,14,16,11) - 16pkt
5. Kościańskie Byki (MGRBarto) (12,14,12,14) - 12pkt
6. Primavera Toruń (piotrowskp) (11,13,12,16) - 11pkt
7. Czarni Inowrocław (Jack21) (10,14,17,8) - 11pkt
8. Ahtung SC (purgazik) (10,7,6,10) - 2pkt


Organizatorzy poszczególnych kolejek:
15.02.2014 - KS Tatra Toronto (ptaszek74) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-32244
22.02.2014 - Primavera Toruń (piotrowskp) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-32484
01.03.2014 - Kościańskie Byki (MGRBarto) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-32780
08.03.2014 - Czarni Inowrocław (Jack21) -


Zgłoszone składy:
Towers Wrocław (gregory7372) - Declan Langford i Bolesław Zając
Ahtung SC (purgazik) - Zygfryd Badowska i Marek Bielaczyk
KS Tatra Toronto (ptaszek74) - Teofil Cembrowski i Lucjan Daniszewski
BlackWolf (pedroart) - Oliwier Olszański i Klemens Kępara
Czarni Inowrocław (Jack21) - Kornel Oskaldowicz i Gerwin Penkal
Club Red Rabbit (etteruord) - Florian Gadomski i Teodozjusz Perschon
Kościańskie Byki (MGRBarto) - Mieczysław Oliszewski i Bolesław Paszkiel
Primavera Toruń (piotrowskp) - Herbert Gapiński i Stanisław Kowalski

______________________________________________________________________________________

Grupa P1:
1. KS Tatra Toronto (ptaszek74) (29,28,26,26) - 40pkt
2. BlackWolf (pedroart) (22,23,25,25) - 30pkt
3. Towers Wrocław (gregory7372) (22,24,21,24) - 28pkt
4. Ahtung SC (purgazik) (15,16,17,15) - 15pkt

5. K.S SERCE RADLIN (kropa46) (17,14,16,13) - 13pkt
6. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) (7,7,8,7) - 7pkt
7. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) (7,7,6,9) - 7pkt
8. KS Apator (grzechoo) (1,1,1,1) - 0pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
18.01.2014 - KS Tatra Toronto (ptaszek74) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-31054
25.01.2014 - Towers Wrocław (gregory7372) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-31066
01.02.2014 - BlackWolf (pedroart) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-31081
08.02.2014 - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-31654



Grupa P2:
1. Czarni Inowrocław (Jack21) (19,23,24,23) - 36pkt
2. Club Red Rabbit (etteruord) (21,22,24,20) - 32pkt
3. Primavera Toruń (piotrowskp) (23,21,20,21) - 30pkt
4. Kościańskie Byki (MGRBarto) (18,18,19,17) - 16pkt

5. NM2012 (Raffik1607) (16,12,11,17) - 12pkt
6. KM Psie Pole (Sandro85) (16,17,11,14) - 11pkt
7. Marma Rzeszóww (siwy1296) (6,6,10,7) - 4pkt
8. Alfa Lubicz (kielpin) (1,1,1,1) - 0pkt

Organizatorzy poszczególnych kolejek:
18.01.2014 - Czarni Inowrocław (Jack21) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-31058
25.01.2014 - Kościańskie Byki (MGRBarto) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-31302
01.02.2014 - KM Psie Pole (Sandro85) - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-31659
08.02.2014 - Primavera Toruń (piotrowskp) -


_______________________________________________________________________________________

Zgłoszone składy:
Grupa P1:
Towers Wrocław (gregory7372) - Declan Langford i George Gandon
Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Longin Zawadzki i Donat Reczyk
K.S SERCE RADLIN (kropa46) - Ursyn Wiącek i Gilbert Grzesiński
Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - Dionizy Prędota i Robert Szpecht
Ahtung SC (purgazik) - Zygfryd Badowska i Marek Bielaczyk
KS Apator (grzechoo) - Radosław Wywrót i Arnold Grabski
KS Tatra Toronto (ptaszek74) - Teofil Cembrowski i Lucjan Daniszewski
BlackWolf (pedroart) - Oliwier Olszański i Klemens Kępara


Grupa P2:
Czarni Inowrocław (Jack21) - Kornel Oskaldowicz i Saturnin Walczak
Alfa Lubicz (kielpin) - Mirosław Cegielski i Nicolas Parker
Marma Rzeszóww (siwy1296) - Stefan Konieczny i Kasper Zralek
Club Red Rabbit (etteruord) - Florian Gadomski i Salomon Pawłowski
Kościańskie Byki (MGRBarto) - Mieczysław Oliszewski i Bolesław Paszkiel
KM Psie Pole (Sandro85) - Jonasz Śramkowski i Kacper Szymańda
Primavera Toruń (piotrowskp) - Herbert Gapiński i Cyprian Klimczok
NM2012 (Raffik1607) - Rainer Domański i Damian Gałązka
[Obrazek: 5419.jpg]
#4
Chętnie pojadę następny sezonUśmiech
Towers Wrocław (gregory7372)-4l./1kl.
#5
Grunwald Budziwój (rickey)
#6
BlackWolf (pedroart) 4.7
#7
Primavera Toruń (piotrowskp) 4.1
#8
Tatra Toronto (ptaszek74) 4.16
#9
Zgłaszam się ale moja drużyna ma baraże i możliwe że będę w 4 lidze więc się zgłaszam.

Speedway Euphoria (Mattex)
[Obrazek: 7145.jpg]
[Obrazek: gifdlakoprafu9.gif]

#10
witam potwierdzam swój udział K.S SERCE RADLIN
#11
Zgłaszam swój udział WosiuLionsSquad(Wosiu3)
#12
K.S. SERCE RADLIN (kropa46)
#13
Zgłaszam się ;P Husaria Apator Toruń 1962
[Obrazek: 4909.jpg]
#14
KM Psie Pole (Sandro85) 4 liga 2 klasa
[Obrazek: 6147.jpg]
#15
Witam NM2012 (Raffik1607) 4 liga 4 klasa


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY do XV Edycji Drużynowej Ligi Speedway World !!! kropek81 16 4,374 2020-06-21, 18:49:52
Ostatni post: kropek81
  Indywidualne Mistrzostwa Ligi MikRuS1899 2 2,619 2018-07-27, 22:36:45
Ostatni post: Mr. Zuma
  Grand Prix 2/3 Ligi 3 Edycja kropek81 10 10,909 2017-03-01, 19:06:38
Ostatni post: kropek81
  GP 2/3 Ligi Sezon 3 - ZAPISY kropek81 3 3,837 2016-11-04, 05:54:40
Ostatni post: kropek81
  GP 2/3 Ligi Sezon II kropek81 17 12,521 2016-10-26, 18:01:43
Ostatni post: kropek81

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości